Королевська визнала, що грошей на підвищення пенсій немає
Щоб підвищити пенсії потрібно погасити борг перед Пенсійним фондом, який досяг 8 млрд.грн.
Станом на 1 травня поточна заборгованість перед Пенсійним фондом становить 8 млрд.грн. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська сьогодні під час селекторної наради у Кабінеті міністрів. - повідомляє DT.ua.
За словами Королевської, з 8 млрд.грн. близько 3,3 млрд.грн. - недоотриманий страховий внесок. Крім того, сума відшкодування пільгових пенсій складає 5,5 млрд.грн. "Ми не раз обговорювали це питання (погашення заборгованості перед ПФ, - ред.). Ми з вами склали 1282 графіка погашення заборгованості на суму 542 млн.грн., З яких 60 млн.грн. Повинні були погасити в першому кварталі цього року ... Я доручаю Пенсійному фонду взяти під жорсткий моніторинг виконання графіків погашення, визначити посадових осіб органів виконавчої влади, керівників державних та комунальних підприємств, які зірвали виконання графіків, і притягнути їх до відповідальності ", - зазначила Королевська.

Тим часом, за словами міністра, за період з січня по квітень до Пенсійного фонду надійшло 53 млрд. грн., Що перевищило на 4,6 млрд.грн. надходження порівняно з аналогічним періодом минулого року. "Це дозволяє нам своєчасно до кінця року виплачувати пенсії. Але ми чудово розуміємо - щоб збільшити пенсію, осучаснити її, нам необхідний додатковий ресурс, а для цього нам необхідно відшкодування боргів по пільгових пенсіях та ліквідація боргів перед Пенсійним фондом", - зазначила Королевська.

Нагадаємо, згідно з бюджетом ПФУ на 2013 рік його доходи визначені в сумі 230,3 млрд.грн., Витрати - 252,1 млрд.грн. Дефіцит бюджету ПФУ - 21,8 млрд.грн., Що на 5,4 млрд. грн. або 24,8% менше, ніж фактичний дефіцит у 2012 році.

dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити