Інф. Волі народу

Сьогодні, 10 квітня, у столичному Будинку художника відбулося  засідання ініціаторів, які створили рух «Наш Президент – Петро Порошенко».
У засіданні взяли участь бізнесмени, представники студентства, журналісти й письменники. Вони проаналізували політичну ситуацію в Україні й дійшли висновку, що після перемоги об’єднаної опозиції на виборах до Верховної Ради України необхідно докласти всіх зусиль, щоб наступним Президентом  став кандидат, який сповідує європейські цінності. 
Присутній на засіданні активний прихильник ВО «Батьківщина», відомий прозаїк і поет,  член президії Національної спілки письменників України  Микола Славинський (на фото) зазначив, що на майбутніх президентських виборах Петро Порошенко може скласти конкуренцію Юлії Тимошенко. 
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #6 Vital 17.04.2012 12:06
Цитую МиколаG:
Опозиція неодмінно переможе на парламентських виборах.

Опозиції НЕМАЄ. Є кілька розрізнених купок більш-менш амбітних політиканів, які, у більшості, вже були при владі і не спромоглися покращити життя народу! Їм не вірять! Міняти шило на мило - чи варто?
Цитую МиколаG:
Крнкурент несподіваний: Порошенко, який орієнтується на Європу й може зцементувати різні регіони України.Микола

Тут самі лише питання... Звідки взято цей постулат? Зі стелі? Чи Порошенко таке заявляв? Чи може йому народ доручить? То чому саме йому?
Цитувати
 
 
+1 #5 МиколаG 12.04.2012 05:25
Маємо кілька мудрих тез. Опозиція неодмінно переможе на парламентських виборах. Яник не конкурент. Крнкурент несподіваний: Порошенко, який орієнтується на Європу й може зцементувати різні регіони України.Микола
Цитувати
 
 
+1 #4 Vital 11.04.2012 12:19
Цитую З Мещерських хращів:
А як же бути з посадками в Лукянівське СІЗО, якщо Порошенко в їхньому уряді. Адже кожного з них мало буде засудити ....?

Судити треба було тоді, коли мали змогу. Колеснікова протримали 4 місяці в слідчому ізоляторі, він за це Луценкові чотирма роками "віддячив"...4
Цитувати
 
 
-1 #3 З Мещерських хращів 10.04.2012 18:22
А як же бути з посадками в Лукянівське СІЗО, якщо Порошенко в їхньому уряді. Адже кожного з них мало буде засудити ....?
Цитувати
 
 
0 #2 Укр 10.04.2012 18:06
Це фальстарт президентських виборів
Цитувати
 
 
+2 #1 Vital 10.04.2012 17:12
Наступні вибори Президента України відбудуться у березні 2015 року, тобто Юлія Тимошенко не зможе брати участі у виборах. Чому? Тому що навіть якщо її звільнять раніше ніж через 7 років, то тільки через дві третини терміну її ув'язнення, тобто у жовтні 2016 року - такий закон. Якщо Порошенко буде брати участь у виборах, то можливо, буде конкурувати з Тимошенко - вірогідно, у 2020 р.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити