На Донбасі американська армія діяла б інакше, у збройних силах потрібно мати витримку
Про це в авторській програмі журналіста Христини Бондаренко ХрістяTalk на YouTube-каналі "Редакція OBOZREVATEL" розповів американський військовий, капітан 1-го рангу, керівник антитерористичного центру НАТО в Туреччині, начальник штабу військової місії зв'язку НАТО в Москві, представник НАТО в РФ Гаррі Табах.

"Європа повинна брати активнішу участь у допомозі Україні стати частиною ЄС"

"Україна не могла не віддати Крим, її ніхто не питав"

"Обама дав Путіну зелене світло на захоплення півострова"

У США впевнені, що Європа повинна допомагати Україні стати частиною НАТО і ЄС, а не втручатися в їхні політичні справи.

На Донбасі американська армія діяла б інакше, у збройних силах потрібно мати витримку. Про це в авторській програмі журналіста Христини Бондаренко ХрістяTalk на YouTube-каналі "Редакція OBOZREVATEL" розповів американський військовий, капітан 1-го рангу, керівник антитерористичного центру НАТО в Туреччині, начальник штабу військової місії зв'язку НАТО в Москві, представник НАТО в РФ Гаррі Табах.

– Ви відкрито критикуєте Путіна і підтримуєте Трампа. Правда?

– Правда. Я ходжу по різних програмах. У вас у ЗМІ йде величезна антитрампівська та антиамериканська пропаганда. На всіх федеральних каналах, я маю на увазі канали з державною ліцензією, які, як мені пояснюють, належать якимось олігархам чи політикам.

На всіх цих каналах йде жорстка антитрампівська пропаганда. Можна сказати, навіть нечесна. Виступають люди, які нічого не знають про Америку, не американці, різні політологи, знавці. І я вважаю своїм обов'язком як американець представити інший бік цієї монети.

Наприклад, дуже часто говорять, що Трамп дав летальну зброю Україні, тому що на нього чинився тиск Конгресу. Тиску Конгресу на нього не могло бути, тому що Конгрес у той час був республіканський. Конгрес відразу, ще 2014 року дозволив летальну зброю, але Обама та Байден наклали на це вето, і вам надходили тільки наші списані ковдри і солдатські шкарпетки.

І тільки коли прийшов Трамп, прекрасно розуміючи, що і українська влада, і український народ були проти нього, все одно ухвалив правильне рішення і зняв це вето. Тоді пішли і "Джевеліни", і снайперські гвинтівки, і те, що було необхідно українській армії, щоб вести бойові дії. І показав, що Америка стає на бік України в цьому конфлікті.

– Трамп досить часто бував у Москві в 1990-х. Говорили про те, що нібито у Путіна є компромат на Трампа.

– У 1990-х уся ваша влада і вся ваша країна була в Москві. Вони що, всі завербовані? Я народився в Москві. І що?

Трамп був бізнесменом і шоуменом. І що з того, що він був у Москві? Багато людей були в Москві. А як щодо того, що при Обамі глава ЦРУ був у Комуністичній партії.   Повний текст

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити