Очікується, що в Київ летять 35 українських політв'язнів і військовополонених
Український літак вилетів із московського аеропорту "Внуково". Ан-148 з символікою України піднявся в небо, очікується, що там перебувають 35 українських політв'язнів і військовополонених, пише "Дзеркало тижня" з посиланням на "Інтерфакс".

Заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко написав на своїй сторінці у Facebook: "Зустрічайте".

За даними ЗМІ, одночасно до Москви вилетів літак спеціального льотного загону "Росія", на борту якого також повинні перебувати учасники обміну.

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 Varnak 07.09.2019 20:05
""Владімір Владіміравіч, умоляю вас! Я стану перед вами на колени, только не ставьте на колени Украину!"
В результаті сам став на коліна і поставив на коліна Україну.

* Моряків звільнили під особисте зобов’язання Уповноваженої з прав людини Денісової. Україна не тільки злила Міжнародний суд з морського права, офіційна українська особа зобов’язалася перед агресором, що моряки після звільнення будуть виконувати КПК агресора (відео). Зеленський визнав російський суд.

* Цемаха Зеленський віддав, коли моніторинг виконання Росією вимоги Міжнародного суду звільнити моряків і кораблі без жодних умов закінчується за тиждень. А далі закриття морських портів. Не використав цей аргумент.

* Фактично просто віддав ключового свідка по Боїнгу, при захопленні котрого загинув український розвідник.

* Фактично 35 зрадників, вбивць, шпигунів, серед яких корегувальних обстрілу Маріуполя, під час якого загинуло 30 людей, ми віддали за 11 цивільних заручників. Троє серед яких взагалі самі поїхали в Рашку.

* Українські спецпризначенці , захоплені ще під час Дебальцевого, продовжують сидіти. На кого тепер міняти українських військових в лугандонських ямах, незрозуміло. На мавп, на котрих Путіну плювати? Одного Цемаха можна було обміняти на їх всіх.

* Ганчірки дири і рашки вивісили в Станиці Луганській. Відвів війська, і росія одразу захопила нашу землю.

* Вбивства українських військових під усмішки про перемир’я.

* Розмови про готовність дати офіційну російську мову частині нашої території. Тисячі українських військових загинули за легалізацію путінських бойовиків в тілі України.

Мір любой ценой.

Плясав перед Путіним в якості шута. Продовжує плясати перед путіним в якості президента.

* * *
Шут навіть картинку не отримав.

Визволенням, виявляється, займався Рабінович. Виявляється, він – такий майданівець, ну такий майданівець, ви просто всього не знаєте, що знає Карпюк, і він займався звільненням Карпюка… З яким вони давно знайомі.
Звичайно, в цьому і президент був задіяний, так, на підхваті, але основна заслуга у Рабіновича і Медведчука (відео).

Шуту насцяли в обличчя.
Шут хотів бажане шоу, навіть віддав для цього Цемаха, якого він не захоплював, але навіть бажане шоу не отримав. Росіяни обернули шоу на користь кремлівської п’ятої колони."

Джон Сміт
07.09.2019
https://tverezo.info/post/102497
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити