Прокремлівський пропагандист Володимир Соловйов: Зеленський принципово змінив позицію по Донбасу - там уже немає російських військ
Слово - не горобець.
Як повідомлялося, Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський подзвонив Путіну та попросив, аби він вплинув на "другу сторону", задля того, щоби не було обстрілів.
Цей (уже другий) дзвінок Зеленського Путіну прокоментував нардеп попереднього скликання Верховної Ради України Сергій Висоцький:
"Верховний Головнокомандувач тим самим підіграв Путіну. Тому що без відома Путіна з окупованих територій не відбувається жодних активних дій.
Верховний Головнокомандувач повинен був би зрозуміти, що такими заявами він знімає відповідальність за війну з Кремля та власними руками легітимізує московську гру за статус Путіна в якості посередника при перемовинах. Тоді як ми всі п'ять років доводили усьому світові, що Росія - сторона конфлікту.
Верховний Головнокомандувач повинен був би знати, що саме такі ідіотські заяви можуть стати каталізатором для зняття санкцій з Росії".

І справді: цю дуже необачну заяву Зеленського тут же підхопили прокремлівські ЗМІ. Зокрема, у передачі "Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым" на каналі "Россия 1" від 11.08.2019 ведучий розцінив висловлювання Зеленського як "принципову зміну позиції"  Президента України у питанні ідентифікації сторін збройного конфлікту. Мовою оригіналу:
- Во время второго телефонного звонка (Зеленського до Путіна, - Ред.) произошло принципиальное изменение позиции Зеленского: уже больше нет российских войск. Зеленский же просил Путина, чтобы он подействовал на "ТУ СТОРОНУ", чтобы не было стрельбы. То есть - не отдал приказ своим войскам не стрелять. То есть Зеленский вдруг стал понимать...    
Див. на відео з 24 : 20:

Таким чином, на жаль, уже відбувається те, від чого застерігав президента Сергій Висоцький.

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #2 Сергей 15.08.2019 01:18
А у скотов вовсе не так радужно, как они корчат в своей пропаганде. Почитайте комменты к соловьиному помету
https://www.youtube.com/watch?v=ttDn_xII55g
Цитувати
 
 
+2 #1 Тимко 15.08.2019 00:39
Краще б жував...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити