Путін сказав: "Росіянам, крім царя, ніхто не потрібен. Їх луплять, а вони мені руки цілують"
Колишній власник російського "Межпромбанку" і екс-член Ради федерації Росії Сергій Пугачов судиться з Кремлем.
На слуханнях у Міжнародному арбітражному суді при Міжнародній торговій палаті (МТП) в Парижі Сергій Пугачов зажадав від Росії 6 мільярдів доларів компенсації за майно і активи, які, як він вважає, у нього незаконно експропріювала російська влада. Рішення очікується у травні.
Колишній «особистий друг Володимира Путіна» і «банкір Кремля» виступив в ефірі Радіо Свобода. В обговоренні теми також взяли участь заступник головного редактора російського журналу «Профіль» Олексій Михайлов і регіональний редактор Organized Crime and Corruption Reporting Project Роман Шлейнов.
Сергій Пугачов: Насамперед цей позов і сам цей Гаазький трибунал не для того, щоб отримати якесь моральне задоволення, а, швидше, для того, щоб восторжествувала справедливість, щоб відвоювати істину, власне, сам трибунал для цього існує. Звісно, я домагаюся і того, й іншого.
Путін змінився. Спочатку він активно підтримував прозахідні всі ці історії. Іншої ідеї у нього не було спочатку
У році 2006 Путін мені просто відверто сказав: «Слухай, ти подивися, їм, крім царя, ніхто не потрібен. Їх там луплять, а вони мені руки цілують. А ти мені розповідаєш про якусь демократію. Маячня це все, я розумію, чого вони хочуть»
Путін був такий, яким був, сильно не змінювався. Змінювалося його ставлення до країни, до певних цінностей, але змінювалося під впливом його ближнього кола, під впливом взагалі суспільства.

Повний текст
Інф.: radiosvoboda.org

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити