Справи для влади невтішні, - Валентин Наливайченко
Корупція, збагачення правлячої еліти, зубожіння людей, відсутність реформ, - це, на думку лідера Руху "Справедливість" Валентина Наливайченка, основні причини скорочення Сполученими Штатами фіндопомоги Україні.
«На жаль, сталося те, що прогнозував, щодо чого застерігав, і до чого корумпована українська влада не прислухалася: США скорочують фінансову допомогу Україні по програмах USAID. Застерігав щодо цього ще у грудні минулого року, але влада виявилася традиційно глухою. Мої застереження і поради не лише не були взяті владою до уваги, але й активно спростовувалися офіційними особами, різними привладними лакеями та ботами», - написав політик у своєму Фейсбуці.

Попри америкоцентричність політики нового президента США Дональда Трампа і глобальне скорочення американської фіндопомоги іншим країнам, причина скорочення допомоги Україні має свої конкретні причини: розквіт політичної корупції, збагачення правлячої еліти, зубожіння людей, відсутність реформ. «Цей ряд доповнили тиск і втручання влади у роботу новостворених антикорупційних органів (НАБУ, НАЗК, САП), зволікання із створенням Антикорупційного суду. Показовою для американської сторони стала «справа Насірова», яку влада усіляко намагається розвалити. Партнери уважно стежать і за розвитком подій навколо інших гучних справ та розслідувань в Україні», - зауважує Валентин Наливайченко.
 
Він нагадав, що спочатку американська влада радикально скоротила до 150 мільйонів доларів видатків на підтримку Збройних Сил України у своєму оборонному бюджеті. Але українська влада не відреагувала і на цей дзвіночок. Питання втілення реформ та боротьби з корупцією були, зокрема, предметом і нещодавнього телефонного дзвінка держсекретаря США Тіллерсона президенту України Порошенку.
 
«Справи для влади невтішні і міжнародний тиск посилюватиметься пропорційно до її небажання припинити обкрадати власний народ та брехати,» - підсумував лідер Руху «Справедливість».

Інф. Прес-служби Руху Валентина Наливайченка "Справедливість"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити