Росія вже не агресор і вибори на Донбасі частково відбудуться
Стало відомо, які зміни "Слуга народу" збирається внести на вимогу Москви в закон про вибори в ОРДЛО.
"Слуга народу" пропонує зміни до постанови про місцеві вибори. Про це в коментарі LB.ua повідомив народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Качура ,котрого керівництво партії влади кинулу під "вогонь" критики, зазначають "Патріоти України".

«Я запропонував зміни до постанови про проведення місцевих виборів. Зокрема, внести зміни до пункту 3 постанови в частині проведення місцевих виборів в облради на підконтрольних територіях ... Про зміну дати виборів мова взагалі не йде. Як і про скасування місцевих виборів. Скасування виборів можливе тільки в разі введення надзвичайного або воєнного стану. Тому не слід шукати якусь «зраду» в запропонованих мною змінах до постанови», - заявив слуга Зеленського.

Також, за його словами, пропонується внести зміни в 4 пункт постанови про те, що місцеві вибори на Донбасі можливі тільки після повноцінного завершення процедур демілітаризації, роззброєння і прийняття окремого закону.
«Тобто зараз взагалі не йдеться про проведення виборів на непідконтрольних територіях. І на цьому не варто спекулювати».

Ну ось вам. Нардеп «Слуги народу» Качура показав законопроект, в якому відображені забаганки російської сторони в ТКГ.
Блогер Роман Шрайк звернув увагу на ряд моментів у цій постанові, на котрі ініціативний представник монобільшості наголошувати не став:
«Зараз вибори до Луганської та Донецької обласних рад проводитися не повинні, тому що значна частина цих областей окупована. Проектом пропонується вибори до облради все одно провести. Крім окупованих територій, де встановлюється «особливий порядок» місцевого самоврядування.
Пункт 4 переформульовується рівно так, як хотів радник Путіна Козак. Забирається згадка про російську агресію і те, що вибори в ОРДЛО можуть бути проведені тільки після виведення окупаційних військ, встановлення контролю над кордоном, роззброєння бойовиків і т.п.

Замість цього пропонується відповідність стандартам ООН і ОБСЄ.
Цей проект ще не зареєстрований в Раді. Але, судячи з усього, це той самий проект, який згадували Андрій Єрмак і Дмитро Козак. Перший говорив, що показав його російській стороні, другий - що проект буде розглянуто в Раді", - пише оглядач.

Представник України в політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін повідомив, що українська делегація допустила можливість внесення змін до постанови Ради про призначення місцевих виборів. Про це також заявив заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак.
За словами Костіна, запропонований проект постанови повністю відповідає Мінському комплексу заходів.

Інф.: patrioty.org.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити