Про це народний депутат України Гео Лерос написав на своїй сторінці у Facebook
Мільярди викачують з міського бюджету, столична земля розписана між "шанованими" забудовниками і смотрящими, а на здачу ви дивитеся борди й ідіотські ролики, на яких кум Єрмака "дуже переживає" за Київ, так він йому бл... дорогий, - пише Гео Лерос.
Поки ви смієтеся над дурником з лимонами, бюджетні лимони потрапляють цьому ОЗУ на рахунок, а головний мозок і ідеолог цих схем Комарницький продовжує вільно заїжджати через службовий вхід в СБУ, ганяти стусанами чиновників різного рівня; і весь цей театр абсурду, приправлений російським душком, нам хочуть подати як зміни на краще.

Далі нардеп наводить матеріали журналістського розслідування Bihus.info:

“Смотрящий” за Києвом домовився про виведення з-під арешту активів ексміністра Клименка

Колишній депутат Київради і соратник Леоніда Черновецького, а нині так званий “смотрящий” за Києвом Денис Комарницький у 2017 році домовився з менеджеркою біглого ексміністра Олександра Клименка щодо виведення з-під арешту і подальшого продажу ряду об’єктів у Конча-Заспі. Про це свідчать документи, що найвірогідніше містилися на комп’ютері юриста Комарницького, копію котрого журналістам передав народний депутат Гео Лерос.
На комп’ютері містяться численні драфти “понятійок” – домовленостей про якісь спільні дії, що не мають жодної юридичної сили, але традиційно укладаються “поважними” бізнесменами для координації подальших дій – створені юристами з обійми Комарницького. Перша “понятійка” що стосується активів Клименка датована 2017 роком. Йдеться про ряд земельних ділянок і величезного недобуду в Конча-Заспі, зокрема й на території котеджного містечка “Клим”, де окрім цього мешкає і сам Комарницький. Останній домовлявся з Оксаною Чепіжко – по суті, менеджеркою ексміністра Клименка, яка була задіяна в цілому ряді пов’язаних з ним бізнесів. Після Революції Гідності, коли Клименко втік до Москви, Чепіжко опинилася на керуючих посадах в пов’язаній з ексміністром групою компаній “Юнісон” і очолила так само афілійовану з ним компанію “Ексельсіор”. Саме на цих юридичних особах було акумульовано величезну кількість активів, які в подальшому потрапили під судові арешти через відкриті на Клименка справи.

Комарницькому “приглянулися” п’ять ділянок і довгобуд “Ексельсіора”. Фінальна стадія перемовин відбулася в травні 2019-го. Тоді сторони спочатку підготували чергову “понятійку”. Відповідно до неї Денис Комарницький мав би сплатити Чепіжко 2 650 000 доларів за ділянки і недобуд, а та, в свою чергу, гарантувала до серпня 2019-го вирішити всі питання з арештом майна. В документі це звучить наступним чином:

“снятие всех ограничений и обременений с Недвижимого имущества, выведение Недвижимого имущества из управления АРМА и отмену всех судебных постановлений о наложении ареста на Недвижимое имущество и о передаче Недвижимого имущества в управлении АРМА”.

Про серйозність цих намірів свідчить, наприклад, скан-копія паспорту Оксани Чепіжко (зі зрозумілих причин ми не викладаємо її), яка теж містилася на комп’ютері і могла використовуватися для оформлення наступних документів.

23 травня Комарницький і Чепіжко підписують цілий ряд вже офіційних документів. Наприклад, договір поруки, відповідно до якого Комарницькому зобов’язані продати активи
І попередній договір, яким урегульовується сума завдатку – понад 13 мільйонів гривень і визначається дата підписання основного договору – 2 вересня 2019-го.

Парадоксально, але саме в цей день Печерський суд зняв арешти з активів і скасував передачу АРМІ.

В подальшому, в один день, 6 грудня 2019-го ділянки і недобуд оформили на приватну особу. Договори посвідчувала та сама нотаріус, яка працювала до цього з Комарницьким і Чепіжко. Власником активів став Юрій Булгаков. Людина з таким же ПІБ за часів мерства Леоніда Черновецького і одночасно з депутатством самого Комарницького була депутатом Київської міської ради. Його ім’я потрапляло до списків київських депутатів, які голосували за сумнівні рішення в унісон з командою Леоніда Черновецького. Можна припустити, що Булгакова використали в якості “формального” покупця для нерозкриття особи Комарницького в цій історії.

Дениса Комарницького почали називати “новим смотрящим” за Києвом восени 2019-го, після виборів до Верховної Ради. Ряд журналістів, активістів та експертів заявляли, що команда Комарницького працювала з нардепом від “Слуги народу” та відомим ресторатором Миколою Тищенком під час парламентських перегонів.

В подальшому прізвища Комарницького, Тищенка та на той момент помічника президента Андрія Єрмака згадувалися в контексті так званої “війни за Київ”, коли тодішній очільник Офісу президента Андрій Богдан намагався перерозподілити впливи в місті за рахунок послаблення позиції мера Кличка і введення іншої, можна припустити – “своєї” людини на посаду голови Київської міської державної адміністрації. Ймовірний союз Кличка і Єрмака в протистоянні цим намірам Богдана закінчився відставкою останнього. За даними наших джерел це могло позначитися на зростанні впливу в Києві Дениса Комарницького. Він нині залучений до активної мерсько-передвиборчої кампанії Тищенка, який вважається креатурою Єрмака і “засвітився” в скандальній історії з рестораном “Велюр”.

Більше про те, який насправді вплив має Денис Комарницький в Києві, до яких проєктів залучений і яким чином його оточення заробляє на бюджетних потоках журналісти Bihus.Info розказали ТУТ.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити