Головна проблема України не корупція, а цинічне і системне порушення ключового конституційного принципу верховенства права, - журналіст Павло Січкар
Порошенко вважає, що головна проблеми України - це корупція.
Головною проблемою України, як і раніше залишається корупція. Про це в інтерв'ю австрійському виданню Profil заявив президент України Петро Порошенко.
"Корупція завжди була і залишається головною проблемою України", - зазначив глава держави. Він додав, що саме з цієї причини він закликав створити в 2018 році незалежний антикорупційний суд.

За словами Порошенка, Київ планує працювати із західними спецслужбами після повернення в країну коштів, незаконно вивезених олігархами і чиновниками.

Український лідер також згадав про основні пріоритети країни. Він підкреслив, що найважливіше для Києва - вступити в ряди НАТО і ЄС.

Журналіст Павло Січкар, який дав з цього приводу коментар порталу "Воля народу", переконаний, що Порошенко переплутав причину з наслідком:
"Безлика корупція - це не причина негараздів у державі, а наслідок! Наслідок перманентного злочину - цинічного і системного порушення Конституції України. Гарант додержання Конституції - Президент Порошенко - основний її порушник з моменту його інавгурації, на якій було заявлено, що він більше не бізнесмен. Далі число порушень Конституції Президентом та іншими органами влади збільшувалось у геометричній прогресії", - констатує Павло Січкар.

Інф. ВН

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #3 Igor Glas 12.02.2018 12:44
Саакашвіллі запрошує всіх 18 лютого вирішити проблему з наслідком, приходьте і вирішуйте, киньте сало їсти ідіть боріться, поборите.
Цитувати
 
 
-4 #2 Доктор зрады 11.02.2018 14:24
Наслидок - это надо всем мозги постирать, реформы движутся быстрей, чем головы людей мыслить и воспринимать изменения и отличать брехню (ее так много) и придумывают отмазки он не крайний...
Цитувати
 
 
+6 #1 Тетяна 11.02.2018 14:16
Все вірно. Якби можновладці та населення притримувались Конституції та законодавства, то такого безладу і корупції не було б. В якості самого яскравого прикладу: невиплати громадянам України з окупованих територій зароблених пенсій . Збудували таку собі корупційну схему , де заробляють працівники служб "соціального захисту" на видачі різноманітних талончиків на чергу, на перевірках.Де пасуться працівники пенсійного фонду , залишаючи пенсіонерів без життєво необхідних коштів під різноманітними зачіпками. Де заробляють перевізники, посередники, квартир'єри , банки і тому інше.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити