"Якби парламентські вибори проводили наступної неділі, як би ви проголосували?": таке питання ставили представники групи "Рейтинг" з 29 травня по 3 червня виборцям у всій країні. І за результатом дослідження до Верховної Ради проходять 5 партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Батьківщина", "Європейська солідарність", "Голос".
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.Тиждень за 9 червня 2019 року:

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Varnak 10.06.2019 21:29
Або капітуляція, або перемога
Константин Нескоромный
10.06.2019

Дивіться, є проста правда – проти нас ведеться війна російською федерацією.

Гібридна, неоголошена війна. В нас поцупили Крим – це факт.
В нас поцупили частину територій на сході – це факт.
Російська армія вбиває воїнів ЗСУ – це факт.

Що ми бачимо та чуємо від “нових” незайманих облич? Рожеві мрії про все добре проти всього поганого. І це є брехня. Бо росія нікуди не подінеться. Росія не припинить агресію по відношенню до України.

В нас є шлях або капітуляції, або перемоги. Інших варіантів немає. Все що підсилює Україну – добре, все що послаблює – погано.

А більшість просто мовчать. Для них це не проблема. Для них – це неприємний факт, про який вони хочуть просто забути. В жодної партії “нових” облич немає чіткої позиції: РФ – ворог, а ми маємо перемагати.

Бо при капітуляції не буде доброго життя. Тому ці всі рожеві шмарклі про “якісні” обличчя – це є рожеві шмарклі та намагання не говорити про проблему. Намагання робити вигляд, що хворому не потрібна операція, бо це простіше.

Коли ви будете голосувати, пам’ятайте – ціна за брехню буває занадто високою, а правда вам не має подобатися, проте вона не перестане бути правдою.

https://tverezo.info/post/97868
Цитувати
 
 
-1 #1 Varnak 10.06.2019 21:16
До Ради проходять чотири партії, ще три – на межі
Понеділок, 10 червня 2019, 12:24

Якби вибори до Верховної Ради проходили в найближчу неділю, то до парламенту пройшли б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" і "Батьківщина", а також мають шанси подолати 5% бар'єр ще три політсили.
Про це свідчать результати роллінгового дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім.А.Яременко, передає "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що "Слугу народу" готові підтримати 43,1% респондентів серед тих, хто визначився, і буде голосувати, "Опозиційну платформу - За життя" - 11,7%, "Європейську солідарність" - 9,2%, ВО "Батьківщина" - 9,1% опитаних.
Повідомляється, що з урахуванням похибки вибірки також мають шанси подолати 5% бар'єр партія "Голос", за яку готові проголосувати 4,9% опитаних, партія "Сила і честь" - 4,7% і "Громадянська позиція - 3,6%.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/10/7217660/
-------------------------------------------

Терпилы и цирк голосуют за врага
Кирилл Данильченко
10.06.2019

Пять лет наши российские друзья выбивали людям зубы на подвале, бросали отрезанные головы в Кальмиус, держали сотни тысяч человек на зарплате равной чеку в московском ресторане средней руки. Никто не пострадал от действий “русского мира” больше чем сами русские в частности, и коттон в целом. Они теряли работу, жили на поле боя и прятались по подвалам. И что мы видим в свежем рейтинге? 11,8%. Это только у одного из крыльев “пророссийских сил” в Украине. 9,43% брал в 2014 году весь Оппозиционный блок, когда еще не было реакторов пачками и 10 тысяч погибших.

Сегодня только его часть, притом, после всего блуда, который сделала РФ у нас дома, эта часть побеждает по опросам “Солидарность” и пучком кучу партий разной степени еврооптимизма, националистов и веселых артистов разговорного жанра. И это еще с учетом того, что часть электората ваты повелась на “договоримся посредине” и другие экивоки по языку, миру и торговле. Нарфронт возможно на нескольких лицах возьмет мажоритарку, и это все, а было 22%.

Пару миллионов терпил, которых можно убивать и выбивать зубы в перерыве между позывами к дружбе. И несколько миллионов любителей кочующего цирка, который хочет бляхи, зарплат как в Европе, и чтобы Ляшко вернул Крым. Грех таких не 3,14дить и не иметь с них, право слово.

https://tverezo.info/post/97871
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити