"Вони вже відчувають себе керівниками на цій землі. І чекають моменту, щоб знищити Україну"
Федина звернулася до Зеленського через депутатів РФ на Донбасі.
Нардеп від "Європейської солідарності" Софія Федина виступила із заявою про загрозу українській незалежності. ВІДЕО вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, закликавши не підтримувати проросійські сили, які діють у країні, передають "Патріоти України".

"Хочеться висловити співчуття всім, хто підтримує московську орду і промосковських блогерів, які хочуть знищити українську державу. Якщо ви їх підтримуєте, то знайте, ви будете наступними щодо їх розправи. Тому що їм взагалі нічого не потрібно. Їм потрібно тільки знищити українську державу", – сказала Федина.
Також вона прокоментувала візит російського депутата Олексія Журавльова в населений пункт Золоте на Луганщині, де відбулося розведення сил ЗСУ та "лнр".

"Вони вже відчувають себе керівниками на цій землі. І чекають моменту, щоб знищити Україну. Я хочу, щоб на це звернув увагу президент!" – додала вона.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Rabotinxpn 05.11.2019 17:17
Биткойн нужен, а фермы нет? А она и не понадобится! Установите CryptoTab, первый в мире браузер со встроенной функцией майнинга. Надежный, удобный и простой, CryptoTab Browser добывает BTC в фоновом режиме — пока открыто окно программы. http://bit.ly/2OOmu60}
Цитувати
 
 
+3 #1 Varnak 05.11.2019 11:01
Я Войовнича Меншість
Гліб Бабіч
01.11.2019

Це я, пане Сивохо. Войовнича меншість.
Або по-вашому воінствующєє мєньшінство.

Це Дебальцевський Хрест. Холодний листопад 2014 року.
Кінець того самого тижня, коли у нас в підрозділі були максимальні втрати. А через кілька днів загине мій найкращий друг.

Так, це той самий рік, коли ви так щиро виступали на антимайдані.
А пізніше одурманена мирна більшість кричала росія прийди!, і їм вторили в інших містах, і били в кров людей, які стояли на колінах і були привязані до стовпів.
А хтось вмирав на Майдані.

А потім мирні пацифісти Донбасу під керівництвом і прикриттям росії взяли в руки зброю та разом з братами почали нас убивати і рвати країну на частини.

І тоді ми, войовнича меншість, пішли відбиватися. Від Росії та тих, кого вона повязала кровю за їх власною дурістю.

До них йшли російські гумконвої, набиті зброєю, боєприпасами та іншими ніштяками. А за ними їхали рязанські десантники, бурятські танкісти і чеченський спецназ.

А у нас з мисливськими карабінами проти них виходили добробати. А з іншого боку йшла розкрадена і зруйнована армія на шкільних автобусах.
І вся осудна частина країни збирала по крихтах допомогу, щоб було чим воювати, щоб не здохнути з голоду і не замерзнути. І їхали нескінченою вервечкою волонтери, що тягнули на фронт цю допомогу як мурахи.

Це та сама войовнича меншість робочі, фермери, айтішники, вчителі, бухгалтери, лікарі, бізнесмени тощо ті, кого висмикнула з мирного життя війна.
Війна, яка була нам не потрібна. Війна, яку нам принесла росія на плечах мирних громадян, яких обдурив і зробив манкуртами телевізор.
За активної участі Вас і Вашого преЗедента.

Ви тимчасове і абсурдне явище для України.
Ви жалюгідна клоунада, яка поспішає знищити те, чого боїться і не розуміє Україну і Націю. І поставити все з ніг на голову.
Ви ті, хто розповідають про мир, а несуть хаос.

Так, можете називати нас войовничою меншістю.
Вам нас не зрозуміти. Коли ми вмирали, ви тусувалися в телешоу та їздили до Росії.

Воїнів завжди меншість. І поки вони живі, жива їхня країна.
І у вас нічого не вийде. Ми на сторожі.
Ми рятували і рятуємо Україну.

А вас, друзі, воїни, волонтери, та всі, хто з нами, прошу.
Зробіть репост і підтримайте флешмоб. Викладіть своє фото, або відео з хештегом.

#Я_Войовнича_Ме ншість (facebook.com/hashtag/)

Слава Україні!

Зроби репост і коментар. Покажемо їм скільки нас.

https://tverezo.info/post/105627

---------------------------------------

https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-11-01/ya---voinstvuyuschee-menshinstvo-ukraintsyi-zapustili-v-seti-patrioticheskiy-foto-fleshmob--/178970

Я - войовнича меншість: українці запустили в мережі патріотичний фото-флешмоб
П'ятниця, 01 листопада 2019, 13:10

У мережі гнівно сприйняли заяву радника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергія Сивоха, який сказав, що мир в Україні неминучий, а проти цього виступає лише войовнича меншість.

Так, у відповідь на слова Сивоха в мережі запустили флешмоб "Я - войовнича меншість".
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити