Давайте зрозуміємо, в чому проблема - юридична, в першу чергу. Морально-етична начебто зрозуміла.
Є якась фірма, яка купила дози вакцин, завезла і барижить ними, виставивши той цінник, який вважала за потрібне. Є люди, для яких він прийнятний. Так, це не найкращі представники суспільства, але парадигма "хто достойніший" - це трошки фашистська доріжка.

У чому конкретно порушення, якщо скористатися цією послугою?

У чому різниця між привезеним на другий день продажів айфоном, який продається з 200% премією?

- Це не ті дози, які має купити держава, бариги нікого не обібрали. Те, що Коммерс виявилися спритнішим, ніж влада - ну так це характеризує владу.

- "Національної квоти" на вакцини немає - вакцинація лікарів за держрахунок і комерційні вакцини для буратін - це паралельні процеси. Те, що влада свою частину провалила, не привід вимагати від приватного сектора гри в піддавки.

- Препарат не сертифікований - але він не сертифікований ніде в світі, і партія, яка зайде по держімпорту, теж.

- ввезені, швидше за все, нелегально - так, на жаль, але проблеми на митниці виходять далеко за межі цього конкретного кейсу, виникли вони не вчора і хто-хто це відомство контролює? Чи не Кабмін?

- Умови зберігання та дотримання протоколів країна не відстежує, але впевнена, що ніхто не побіжить з претензіями в Держспоживслужбу (прости господи який смішний орган), так що розслабтеся.

Ще раз повторюся, що моральний аспект абсолютно зрозумілий і пріоритетна вакцинація медпрацівників не підлягає дискусії і повинна бути забезпечена державою.

Якщо вона не здатна на це, то треба просто зробити висновки, а не гнобити приватний сектор. Капіталізм - він саме такий.

Інф.: obozrevatel.com


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити