Оце і є демонстрацією не лише "досконалості" інтелекту, але й рівня садизму нинішньої влади, - Володимир Пилипчук
Дещо про штучний інтелект:
Штучний інтелект вправі буде називатися таким коли він досягне (перевершить) суму енергетичних, рефлекторних та творчих можливостей інтелекту людського, а саме:
1. Коли здатним буде споживати не більше енергії, ніж людина на виконання нею тих же функцій.
а) Бо нинішній "інтелект" не лише досяг, але й перевищив людину в мільйони разів, але лише в одному показнику - швидкодії в обчисленнях: тобто, він нині просто суперкомп'ютер на стадії - швидкодіючої рахівниці!!! Але в інших властивостях - набагато нижчий.
б) Здатний виконувати деякі елементарні функції людини, але витрати енергії - незрівнянно більші на їх виконання, ніж на їх виконання витрачає людина
в) Він не здатний до комплексності функцій, іманентній сучасній людині
г) Його адаптивність до комплексності змінюваних зовнішніх умов - незрівнянно нижча від здатності людини (наочний приклад - створення безпілотних автомобілів)
д) Він не здатний саморемонтуватись
е) Він не здатний самоналагоджуватись та самонастроюватись
є) Він не здатний самоорганізовуватися у спільноти
ж) Він не здатний навіть до простого самовідтворення як людина, що здатна народжувати дітей
з) Врешті - він не здатний до створення (як людина) на порядки досконалішого "гаджету" за себе самого (як той же суперкомп'ютер-"рахівниця").

2. Тобто, за рівнем "розвитку" створений нині штучний "інтелект" відповідає рівню медузи в порівнянні з інтелектом людини. І для його вирівнювання з людським потрібно пройти шлях і час, хоча й менший, ніж час становлення інтелекту саме людини, але досить суттєвий.
- І для більшого розуміння й аргументованості я наведу ілюстацію наочнішої "еволюції" - вдосконалення автомобіля з бензиновим двигуном. Порівняю лише за одним показником - його енергоефективністю (Карл Бенц побудував перший автомобіль з бензиновим двигуном у 1885 р. у Мангаймі). Пройшло 135 років,
- Але, якщо проаналізувати витрати бензину сучасного автомобіля і структуру цих витрат, то можна зробити висновок, що навіть найсучасніший автомобіль витрачає до 98% бензину для   переміщення ваги самого себе(автомобіля), а лише 2% - на переміщення ваги людини в ньому.
- Або інший приклад ... спортсмену-велосипедисту для того, щоб проїхати 100 кілометрів, потрібні енергозатрати всього в 1 кусочок хліба, а автомобілю - піввідра-відро бензину!
- Звичайно, що кожне нове покоління суперкомп'ютерів буде прискорювати дослідження і створення штучного інтелекту. Але при цьому не менш важливо ще й позбавити штучний інтелект шкідливих функцій людського - обманювати, грабувати, вбивати...
- Я покладаю великі надії на створення штучного інтелекту, рівного(вищого) людському за комплексом і взаємоузгодженністю дій за всіма його показниками - синергетично.
Вітаю дослідження в цьому напрямку, але не думаю, що його зможуть побачити навіть наступні 2-4 покоління людей.
- Та й інтелект людей дуже НЕдосконалий: достатньо подивитись як нас обманюють політики, чи грабують олігархи.... а людям це - невтямки. Багато людей, "не дотягуючи" до розуміння цього жаху власним інтелектом, ще й збираються проголосувати "ЗА" подальше їхнє "царювання". Та й сам факт того, що влада й олігархи їх обманюють та грабують - є також наслідком недосконалості  інтелекту тих, хто це здійснює, бо їхні "штучки" колись закінчаться для них же (чи їх нащпдків) трагічно. І  цьому немало прикладів...
 І в даному випадку - я кажу не лише про Україну... і не лише про сьогодення...

Продовжу - про "штучний" інтелект бандитів при владі... (прикладна українська версія):
- Гривневі вклади в українських банках максимально подешевшали (на терміни рік і більше)  -  до 7.83% річних
- Середня ставка по депозитах в доларах періодом від півроку до року подешевшали на 0,02 п.п. - до 1,14% річних.
- Але ставки України у валюті на міжнародному ринку по євробондах ЗРОСЛИ до 8,95% річних!!!
Хочете знати, що це означає?
Це означає, що влада "нагнула" Голову НБУ (чи у змові з ним), що вона буде запозичувати валюту у своїх "ріднесеньких" офшорних фірм - у своїх же олігархів, які їх накрали і розмістили в офшорах (чи у своїх злодійкуватих дружків-іноземців)!!!
Бо навіть росія, яка знаходиться під жорсткими міжнародними санкціями, може позичати їх... але на вільному міжнародному ринку валюти під 3,5 - 4,5 %% річних!
А до нашої бандитської влади ще ніхто ніяких санкцій не застосовував, а вона "чомусь стала така "щедра" на проценти... для розплачування за позиками в іноземній валюті. А своїм громадянам НБУ платить (по тих же валютних депозитах) у ВІСІМ разів менше ніж незрозумілим "іноземцям"!!!
Оце і є демонстрацією не лише "досконалості" інтелекту, але й рівня садизму нинішньої влади. За продовження якого ще й нині готові голосувати (разом з ОПЗЖ) більше 30 % громадян! Та й парламентські опоненти якої діяли у свій час (коли були владою) - не менш "майстерно"...
А ви - терпіть їх, бо інтелект у вас - НЕ ДОСКОНАЛИЙ...

Володимир Пилипчук, політик, науковець, екснардеп, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити