Всесвітньо відомий український оперний співак Юрій Мамчук запалює нові співочі зірки
Юрій Мамчук – не лише відомий в Україні та за її межами оперний співак, він також є досвідченим викладачем вокалу. Його численним вихованцям справді пощастило. Цього року вони отримали цілий феєрверк престижних нагород.
Найулюбленіший учень Юрія Мамчука – надзвичайно талановитий 9-річний Мишко Коновалов, який займається вокалом третій рік. Він уже лауреат багатьох міжнародних конкурсів.
"Мишко – це майбутнє України! Він має велику перспективу", - каже про нього Юрій Мамчук.
Мишко зовсім недавно вперше записувався у професійній студії з вокалу, а невдовзі (у листопаді) його вже вітали з перемогою в онлайн-конкурсі "OPEN ART TALENT", де він успішно виступив з піснями, які не легко даються навіть дорослим виконавцям:

Санта-Лючія

Повернись в Соренто

Ніч яка місячна

А ось Юрій Мамчук отримує нагороди своїх зіркових учнів – переможців Міжнародного онлайн-фестивалю SOUL МБФ «Соняшник»:
- Хочу від щирого серця подякувати організаторам та керівникам міжнародного онлайн фестивалю-конкурсу "SOUL", Аллі Борисівні Горбуновій, її чоловіку Сергію, Микиті Чорницькому, Іллі Московченку та членам жюрі конкурсу за справедливість, людяність і уважність у ставленні до талановитої молоді і підтримку у такий тяжкий для України час! Тепла та дружня атмосфера, яку створює Алла Борисівна своєю щирою душею і дуже уважним ставлення до кожної дитини і людини, просто заворожує. І я думаю: нікого не залишає байдужим. Хочеться побажати усім друзям міцного здоров'я, щастя, любові й нових творчих звершень!
Дипломи фестивалю SOUL МБФ «Соняшник».
А тим талановитим юним артистам, котрі ще не брали участь у конкурсі, обов'язково треба спробувати свої сили! Тим більше мені відомо, що дуже скоро стартує новий проект конкурсу "SOUL"! Поспішіть взяти участь!

Також хочу від душі привітати своїх талановитих учнів з перемогою у конкурсі "OPEN ART TALENT": Михайла Коновалова, Софію Гахарію та Володимира Піліп’єва! Дякую організаторам міжнародного фестивалю за високі оцінки і бажаю дітям творчої наснаги і великих успіхів у майбутньому! Хай щастить!

Вітаю своїх учнів
, лауреатів Дистанційного Міжнародного Багатожанрового Інтернет-конкурсу “Samosvity-On Line”! Це Анастасія Козаченко, Дарина Мироненко, Володимир Піліп'єв, Вероніка Берегова, брат і сестра - Іван Пухтаєвич та Жанна Пухтаєвич!
Бажаю всім дітям міцного здоров'я, та успіхів у навчанні!
Нових творчіх злетів та горизонтів!

Хочу від щирого серця подякувати організаторам міжнародного конкурсу-фестивалю SOUL, і особисто від себе чудовій жінці Аллі Борисівні Горбуновій, директору міжнародного конкурсу "Соняшник" за високі оцінки і підтримку талановитої молоді у такий доволі тяжкий час пандемії у світі і в Україні! Онлайн-конкурси зараз набирають своєї популярності (у період пандемії)! Це дає дітям надію і щастя получити заслужені нагороди, подарунки та чудовий настрій!
Дуже приємно за цих двох дівчаток- моїх учениць!
Це був найперший вокальний конкурс у їх житті і такий блискучий початок! Хочеться побажати дітям і подальших успіхів і побажати перш за все міцного здоров'я, наполегливості і працьовитості, успіхів у навчанні і у мистецтві співу! Нехай Господь помагає і ангели охороняють у житті! Нехай щастить!
Нагороди знайшли своїх лауреатів! Усі безмежно задоволені і щасливі!

Нарешті, вітаю переможицю першого міжнародного конкурсу ім. Діани Петриненко, лауреата цього конкурсу і мою ученицю Жанну Пухтаєвич!
Діана Гнатівна Петриненко (рідна сестра мого педагога з вокалу Івана Гнатовича Паливоди) - видатна українська співачка справжня народна артистка, Герой України та український соловей, як називали її у народі.
Ось і закінчився перший міжнародний конкурс ім. Діани Петриненко! Моя учениця стала лауреатом цього конкурсу, вона наймолодша дівчина у номінації "академічний вокал" і співала наживо у великому залі що є дуже цінним.
Переможець, та лауреат першого міжнародного конкурсу ім. Діани Петріненко Жанна Пухтаєвич, 10 років. Українська народна пісня "Ой ходила дівчина бережком" в обробці М. Лисенка

Маю велику надію, що ця талановита дівчина, яка співає з великим натхненням і задоволенням продовжить високі традиції українського академічного мистецтва вокалу і досягне великих успіхів у мистецтві співу!!! Вірю, що найбільша перемога - це перемога над собою...
Хай щастить їй і всім моїм учням!

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити