Лауреатів Міжнардної премії імені автора пісні "Чорнобривці" Миколи Сингаївського визначають щорічно 12 листопада, в день народження поета
У кінці листопада 2020 року Український фонді культури ім. Б.Олійника нагородив діячів культури і мистецтв, які внесли вагомий вклад у розвиток і збереження українських національних пісенних традицій.
У номінації "Пісенна творчість" за 2020 рік медаллю та дипломом лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського нагороджено поета-пісняра, перекладача, автора дитячих віршованих книг Михайла Роля (народився в селі Вовче на Львівщині).

"Приємна несподіванка! Щойно отримав медаль і диплом лауреата Міжнародної культурно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського в номінації «Пісенна творчість». Для мене це неймовірно висока і почесна нагорода!
"Чорнобривці" Миколи Сингаївського залишаються для мене вершиною пісенної творчості. Приємно, що великий поет був родом з Житомирщини, де і я провів свої дитячі та шкільні роки.
Щиро дякую за високу оцінку моєї творчості Голові правління Українського фонду культури імені Бориса Олійника, Президенту Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури Олександру Бакуменку; Відповідальному секретареві Українського фонду культури, Віце-президенту Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури Тетяні Кудіновій, членам журі. Також висловлюю подяку виконавцю моєї пісні «Рідна мати», Заслуженому артисту України Василю Волощуку; виконавцю багатьох пісень на мої тексти, Заслуженому артисту України Володимиру Вермінському", - каже Михайло Роль.

Михайло Роль переклав українською понад 20 світових пісенних хітів, які виконав Заслужений артист України Володимир Вермінський (див. концерт у відеозапису). Пісні на слова Михайла Роля є в репертуарі Народних і Заслужених артистів України та інших співаків.

Поет також переклав українською Гімн Євросоюзу, який виконав відомий український оперний співак Юрій Мамчук і включив у свій репертуар Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

Інф.: ВН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити