Відомий український політик і науковець Володимир Пилипчук: "Ті, що хотіли "язика" - вже воюють за Орду. А разумков... ще й досі "в тилу ворога"?
Разумкову засвербіло...
Коментар Володимира Пилипчука по темі - на його сторінці у Facebook.
В народі кажуть - "коли собаці нічого робити, він яйця лиже"...
- Турборежим разумкова з відновлення економіки і "наведення порядку" в державі завершився її розвалом і анархією. А його "лебедина пісня" - зайнятися відновленням в Україні мовного закону ківалова-колісніченка.... засвербіло? За 30 років не вивчити мову може лише  або безпробудно тупий, або відвертий антиукраїнець, або одне і друге разом - третього не дано! Але ні перше ні друге - не робить йому честі... та й не заслуговує поваги!

- А для чого? Росіян в Україні вже не 17%, а в підконтрольній їй частині лишилося лише 8%... І більшість з них патріотичні, тобто українську мову не лише знають, цінують, але й підтримують... Не лише на форумах, але й на фронті! Чи разумков - просто хахол, тобто виродок? як кажуть - в сім'ї ж не без виродка... Ті, що хотіли язика - вже воюють за Орду. А разумков... ще й досі "в тилу ворога"?

- Побачивши, що "шхуна СН" отримала серйозну пробоїну в рейтингу (та й сам втрачає довіру і підтримку) разумков вирішив зіграти (окрему від української держави, народу, Конституції) "власну партію"... поки-що не формалізовану... але прозору - як грати на тюремному віконці...

- Цей "постріл собі в ногу"... не врятує його рейтингу, (який знову дуже "зачесався")... А, можливо, йому ліпше було би прізвище замінити на антонімічне, щоб прибрати когнітивний дисонанс? А ліпше - громадянство і країну проживання? Не вписується він в імідж українського політика, не кажучи вже - в імідж патріота. Геть не подібний... Бо грає роль "патріота" надто фальшиво.

- Нєєє, прізвище батька йому геть не пасує... ліпше - Дубовой, чи чисто гундяївске - Антихрист, а ще ліпше - Іуда... "Лаври януковоча" все- таки йому "чешуться"...

Також по темі:

Разумков, російська мова, розкол. Нащо «слуги народу» качають мовне питання?

У новому випуску «Без цензури» журналіст Богдан Буткевич аналізує, як частина «слуг народу» разом із головою ВР Дмитром Разумковим замахується на черговий мовний хайп.

В українській політиці є така прикмета: якщо у партії погано з рейтингами, вона одразу кидається захищати «великий и могучий» від страшних бандерівців, які змушують людей в Україні знати українську мову. І новим захисником російськомовних став Дмитро Разумков, а разом із ним - ще й Олександр Дубінський.

Які амбіції плекає голова парламенту Дмитро Разумков? Чому охололи його стосунки із Володимиром Зеленським? Від кого і від чого Разумков збирається захищати російську мову? Та чому обрана Разумковим лайт-ватна аудиторія насправді не допоможе йому успішно відокремитися від Зе-команди і запустити власний політичний проект?

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити