Олександр Сугоняко: "В Україні здійснюється "знищення-реформування" українського суспільства"
У нас Україну, ту справжню, що була проявлена на Майданах, не представляє жодна політична сила у владі.
В ній реально представлені дві сили іншої, не Майданної України. Це проросійська партія постянуковичів і прозахідна, яка сформувалася раніше як псевдоопозиція до псевдоукраїнської позиції януковичів. Перша – озброєна радіоактивною зброєю брехні з російського джерела, а інша – озброєна все проникним мамонним впливом з глобалістичних західних джерел. Ясно, що цей поділ не абсолютний, до російської брехні додається мамонне забезпечення, а до західної мамони додається супровід омани, фейків. Ці «українські» політичні сили реалізують стратегії вироблені за межами України. Вони «успішно» змінили структуру української економіки, яка реалізовувала інтереси московської комуністичної імперії на структуру, яка реалізує інтереси управлінських центрів глобальної економіки. Медведчук, Вілкул... з компанією будують свою країну за московськими кальками; Луценко, Геращенко... з компанією – за західними неоколоніальними стандартами. Це чужі для мене україни. І чужі вони духу Майдану.

Та Україна, яка явилася як диво перед світом силою духу і гідністю учасників Майдану, яка освячена кров’ю Героїв не має виразників її прагнень у владі. Але запит на таку політичну силу ясно проявлений. Його реалізація є не простим завданням, в умовах практично повного контролю над адміністративним, фінансовим, інформаційним, іншими земними ресурсами існуючої влади грошей.

Його реалізація починається з осмислення суті появленої справжньої України. Для цього потрібна СПРАВЖНІСТЬ мислителів Української агори (читай Майдану), які не бояться правди, шукають її. Яких не лякає той факт, що Україна з однієї з не слабих економік Європи опинилася країною третього світу, а вирішальний «ривок» до цього «рівня» здійснено в останні чотири роки. Які не бояться собі сказати правду, що в Україні здійснюється «знищення-реформування» українського суспільства. Сил вам, побратими, в цій справжній роботі, яка дає надію.

Олександр Сугоняко, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 UKR 10.10.2018 21:54
Потрібно не скиглити, а діяти!!!!!!!!!! !!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити