Володимир Пилипчук: Патріотичне виховання молоді не за українськими традиціями, а за стандартами "совка"
На Західній Україні  дуже поширене патріотичне виховання молоді через  скаутський рух і Пласт.
Пласт — найбільша та найстарша молодіжна організація України.
Мета Пласту — виховувати свідомих, відповідальних і повновартісних громадян нашої держави.
Звичайно, організаторами, інструкторами, інспекторами, та провідниками Пласту є старіші пластуни, та пластуни-сеньори...
Одним із таких досвідчених організаторів є Люба Лівар. Подаю фрагменти  її  благородної праці.
Хоча 13 січня ц.р. президент України і підписав Закон, який стосується визнання як пластових, так і скаутських громадських об’єднань, АЛЕ ... але новий ухвалений закон НЕ передбачає прямого фінансування Пласту з держбюджету!!! Просто "визнає", що патріотичне виховання може мати місце.. в Україні. "Бросіл шубу впрямь - з барського плеча!"
- Але ЗЕ не визнає ПРАВА на пряме держбюджетне фінансування ні Пласту, ні скаутів!!! Бо, як аргументував "високим штилем" сам: "Бо створює переваги та привілеї для функціонування Пласту і отримання ним державної підтримки, що суперечить принципам, закладеним у Конституції країни, зокрема щодо рівності всіх об'єднань громадян перед законом"!!! Що, "механізми державної підтримки "Пласту" не узгоджуються з ч.2 ст.95 Конституції України"?
- Але... на "виховання" ватного, "совкового" менталітету - на фінансування "Артеку" і "Молодої гвардії" - 31.07.2020 ЗЕ підписав закон, який ПЕРЕДБАЧАЄ пряме держфінансування і за словами того ж ЗЕ - "дасть можливість зберегти та не допустити банкрутства дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія", а також захистити трудові права понад 1080 працівників цих закладів"...  Не знаю, яка фактична ситуація нині, але в держбюджеті БУЛО ПЕРЕДБАЧЕНО пряме фінансування на оздоровлення 5098 дітей, на загальну суму 57 866 791 грн... тобто, на відпочинок і оздоровлення "ОДНОГО ВАТНОГО ЛОБА" - по 11 350 гр.
- Тобто, пряме держфінансування патріотичного Пласту, за словами ЗЕ - НЕ узгоджуються з ч.2 ст.95 Конституції України", А пряме держфінансування ватних "Артеку" і "Молодої гвардії" - НЕ створює переваги та привілеї "Артеку" над  функціонування Пласту? І перетворилося в його ж позиції, чомусь, на антитезу: - на "УЗГОДЖУЄТЬСЯ" з ч.2 ст.95 Конституції??? І сумніваюся, що там будуть відпочивати діти патріотів...
- Це є прямим доказом реалізації позиції ОРДИ і характерного їй шовінізму та нацизму - стосовно українських патріотів! А як назвати реалізацію політики Орди ЗЕ і ординськими "слугами" - не беруся... Можливо, просто - "ЗЕ-брою", чи "інтернаціональним" нацизмом?

Володимир Пилипчук, політик, екснардеп, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити