Статут Києва всупереч Конституції України і Європейській хартії пишуть чиновники, а не громада!
Сумне видовище невігластва чиновників щодо законодавства, а чи то прийняття написаного не громадою, а радою Києва Статуту столиці 2002 року і спробою його "модернізувати"!
Про це йдеться на сайті ГО "Самоврядна громада". Чиновники не знають (або вдають, що не знають), що Статут територіальної громади міста може прийматися лише на Загальних зборах громади, які НІКОЛИ не проводилися. Прийняття Статуту громади органом місцевого самоврядування (радою) - це правовий нонсенс! Первинним суб'єктом місцевої влади є Ткриторіальна Громада. Але у чиновників інша мета:

Дивіться як і хто коїть лихо по відношенню до киян. Відомі вже “гуру самоорганізації” - голови ОСНів, що вирішують долю киян, саботуючи реальні реформи на основі Конституції і Європейської хартії місцевого самоврядування. Надаємо і концепцію, яку напередодні новорічних свят намагаються проштовхнути всупереч конституційному праву і волі громад.

У цивілізованій Європі (Польща, Чехія) МІСЦЕВІ РАДИ НЕ МАЮТЬ СТАТУСУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ. Вони там є лише інструментом виконання волі громад. Статус юридичної особи повинна мати лише територіальна громада! Без юридичного статусу тергромади про місцеве самоврядування не може бути й мови!

Думати про Статут територіальної громади без територіальної громади, без обліку всього майна та землі громади - це просто приниження людей, які знають і відстоюють свої конституційні права.
Детальніше
За інф. ГО "Самоврядна громада"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити