"Одеса пiд Вапняркою, а Європа - лiворуч”, - письменник Олег Чорногуз на вiдкриттi пам'ятника герою його сатиричного роману презентував проект грандiозних перетворень у Вапнярцi
Проект майбутнього бiєнале - фестивалю сатири і гумору у всесвітньовідомій Вапнярці, що в центрі Всесвіту під крилатою фразою безсмертного Сідалковського.
Нагадаємо: "бiєнале" - подія, що відбувається раз у два роки. Термін застосовується переважно для виставок сучасного мистецтва, музичних та кінофестивалів, складаючи часто частину їх назви.

Пмсьменник Олег Чорногуз на урочистому вiдкриттi пам'ятника "Аристократу" iз Вапнярки" (це перше в iсторiї вiдкриття пам'ятника лiтературному герою в присутностi самого автора твору!) анонсував заснування премії імені Єв-Графа Сідалковського з врученням "Вапнярського Оскара" у вигляді статуетки безсмертного пам]ятника невмирущого у віках "Аристократа" із Вапнярки" і, як додаток лауреатові - рожевi окуляри під брендовою назвою "А ля Сідалковський". А також "Вищу Грамоту" від "Веселої республіки Перець" під благодатним опроміненням "Сільських вістей" під керівництвом Василя Сподаренка - славного сина Івана. Під час кожного фестивалю у Вапнярці відкривати по гумористичному пам'ятнику і цим самим перетворити Вапнярку у "Місто Гумору" та пам'ятників на планеті.

Далi Олег Чорногуз продовжив:
Під час першого фестивалю "Одеса під Вапняркою, а Європа - ліворуч" відкрити памятник "Золотий унітаз імені проффесора Лайнюка" з краником  брюсельського Жульєна, який би змивав в унітаз усі критичні брехливі, необ'єктивні статті, замітки, як і наклепи на достойних жителів і справжніх достойників Вапнярки. Над "Золотим унітазом" на тоненькій-тонюсінькій, ледь помітній за метр від унітазу, паличці має висіти жовтий (кольору Лайнюка) мініатюрний горобець, що прилетів із сусіднього від Вапнярки села Джурин. Горобець має час від часу (на реле і автоматиці) цвірінькати і випускати в унітаз своєрідний  фонтанчик за принципом брюсельського хлопчика "Містер Пісь", або  по-нашому "Малюсінький Жульєнчик, а по-вапнярськи - малюсінький Горобчик Саня". Ця сувенірна і монументальна композиція в мініатюрному вигляді має вручатися щороку (навіть заочно) автору найбільш наклепницького і не перевіреного на місці матеріалу: фейлетону, памфлету, замітки, статті тощо. Iз врученням ганьбопремiї у мільйон місцевою валюти під назвою "Вапнярчики", що конвертується як рідкісносувенірна і філателічно унікальна грошова одиниця тільки у Вапнярці і Фонді імені головного бухгалтера "Фіндіпошу" - Карла Інгельбердовича Бубона (який за паспортом - Карпо Іванович Бубон) та його керівника - Стратона Стратоновича Ковбика, Генерального директора безсмертного "Фіндіпошу". Меценатські гроші у згаданий і дуже почесний Ффонд, який пишеться, як слово проффесор" з двома "фе") можна вносити в будь-який день і час із найближчого відідлення будь-якого банку і також - будь-якої поштової філії зв'язку iз зазначенм свого повного імені і по батькові, а також справжнього прізвища, але не вапнярчиками, а тією валютою, що тимчасово (бо в цьому незрозумілому світі - все тимчасове, як наше життя, бо вічне - тільки безсмертя) ходить в Україні й інших високорозвинених у фінансовому відношенні країнах і містах. Ці кошти підуть не тільки на фестиваль, дипломи, премії, вапнярські Оскари, але для нагородження Вищою грамотою і улюбленою статуеткою Єв-графа Сідалковського - мадам Карапєт - фінансовим достойникам.

Ось Вам-Нам ціла програма на вапнярське майбутнього.

Текст ідеї (прожекту) Комітету імені Єв-графа Сідалковського розіслати по усіх пунктах Укрінформ, Уніан, і ще якихось достойних уваги видань, які так називатимуться, після того, як надрукують цю останню (на цьому тижні) веселу новину.
Сподіваюсь цей матеріал побачити в усіх газетах, журналах і на телебаченнi під рубрикою - "Пером по горобцях!".

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити