Валентин Кожевніков: КОГО ОЛІГАРХИ ЗАПРОПОНУЮТЬ ОБРАТИ ПРЕЗИДЕНТОМ НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ?
У попередній статті "Без люстрації не буде нації" я писав: якщо не доб’ємося люстрації кандидатів у президенти, депутатів та урядовців і всіх чиновників та керівників ЗМІ, поліції, освітніх закладів тощо, то не вирвемося з підступних обіймів чужинської влади. Бо аналізуючи матеріали різних ЗМІ та опитувань, легко прийти до висновку: на наступних президентських виборах нам знову запропонують обирати між трьох зол: тобто між абсолютно непридатним на посаду президента Зеленським і Порошенком, який упродовж 30 років незалежності тільки те й робив, що використовував будь-яку посаду для збагачення. Обидва вони – неукраїнці, від обох, поки вони не займали високих посад, ми не чули, що вони мріють про те, щоб зробити щось добре для нас. А досягши високих посад, обіцяють багато, але наміри в обох однакові: продати своїм людям українську землю, ввести подвійне громадянство з Ізраїлем, дати можливість нацменшинам  знищити мову, культуру, освіту корінного народу. Вони вже навіть не питають нас: чи хочемо ми жити в незалежній своїй державі, чи мріємо зникнути. Все вирішують самі. В боротьбу за президентське крісло може втрутитися ще й Медведчук, якого в Україні люблять всі українофоби й москвофіли, бо він пообіцяв подарувати Україну своєму куму Путіну.

Вигідна позиція у Порошенка. Він видає себе за патріота і наводить цьому такі докази: спромігся вибити для Української православної церкви томос, збудував українську армію, здатну протистояти московській  агресії, навіть використовував для цього власні кошти. Інколи ще й вдає, що стоїть на націоналістичних позиціях.

Міцна позиція й у Медведчука, який хвалиться тим, що уміє домовлятися з путіним і тому найбільше зробив для повернення  наших в’язнів з московського полону. Не всі виборці знають, що Медведчук є членом терористичної групи свого кума Путіна і виконує його завдання та користується в своїй діяльності його підтримкою. Путін викрадає українських військових і цивільних осіб, знущається над ними в російських тюрмах, а потім дає можливість Медведчуку домовиться про обмін наших громадян на московських агентів, нишпорок і бандитів, які потрапили до українських тюрем за зраду, диверсії, тероризм. Так росте авторитет Медведчука.
Але найкраще становище у чинного «президента» Зеленського. Хоч він зразу дозволив міжнародним шахраям вивозити дивіденди, отримані на незаконно приватизованих ними наших підприємствах. Адже ваучери,  які під час кучминого лихоліття вони скуповували за безцінь  у зомбованих громадян, були іменними й  не давали права власності іншим людям, тим паче – не громадянам України. Народ не розуміє, яка це велика шкода для нашої економіки. Бо не знає, що переважна частина прихватизованих підприємств опинилася в руках московської або міжнародної мафії, представники якої тепер живуть чи відпочивають або переховуються від поліції в розкішних палацах за кордоном.

Хоч Зеленський уже прийняв закон про продаж нашої землі своїм олігархам, тобто приступив до реалізації  підступного задуму юдеїв, які ще понад 1000 років тому заповзялися звільнити для себе Україну від українців. Тоді їх зупинив князь Святослав Хоробрий. А через 500 років юдеї, яких вигнали з усіх держав Європи, зібралися в Україні й швидко розбагатіли так, що запропонували польському королю великі гроші за Україну. Він не продав. Тоді вони в 1917 році повалили Московську імперію, щоб під час революційної метушні здійснити свій задум щодо України. Але Ленін не встиг звільнити для них Україну, а Сталін, хоч і провів разом з ними Великий Голодомор-Геноцид українців, хоч і отримав від них величезні кошти на індустріалізацію СРСР за південні області України, землю для єврейської автономії виділив на Далекому Сході з центром у Біробіджані. Тому нащадки кагановичів, зінов’євих, постишевих  допомагали  патріотам багатьох народів повалити СРСР, аби використати сум’яття після отримання незалежності для захоплення влади в Україні й нарешті досягти своєї мети. І на цей раз у них є чим пишатися: президент КРАВчук сприяв поширенню серед українського народу підступної чужої думки про те що Мойсєй 40 років водив народ по пустелі… Тож і нам не треба спішити…

А вороги в цей час влаштували політичну кризу і пРезиентом став їхній агент Кучма, який швидко почав творити з юдеїв олігархів та «українських» політичних діячів: пінчуків, фірташів, коломойських, тимошенків, ахметових, табачників, кінахів, пустовойтенків, симоненків, морозів, кернесів, черновецьких, суркісів, звягільських, боделанів тощо. А щоб вони швидше збагачувалися, дозволив їм за безцінь скуповувати наші підприємства. Пам’ятаєте, як Кучма продав олігарху Пінчуку залізорудний комбінат у Кривому розі за 4 мільярди доларів? Його справжню ціну ми узнали, коли наступний президент Ющенко зумів перепродати те підприємство за 24 мільярди. Ось так Кучма творив олігархів, які тепер стали власниками всіх наших підприємств. За 25 років після ваучерної приватизації вони розбагатіли й мають кошти, щоб купити у колишніх колгоспників їхні земельні паї. А більшість державних земель вони ще під час кучминого лихоліття почали експлуатувати, а тепер готуються викупити їх за безцінь, коли «наші» можновладці доведуть Україну до дефолту. А хто Зеленському допоможе розрахуватися з кредиторами? Звичайно, мафіозні кредитори, які  дадуть йому кошти за певних умов: дозвіл купити всю землю й передати їм правління Україною. Що тут буде далі, питайте у них.

Оскільки всі важливі підприємства у них вже давно, то після розпродажу землі  офіційна українська влада об’явить корінному народу України, тобто нам – українцям, що ми не маємо в Україні ніякого матеріального підґрунтя. Нас змусять емігрувати. А наше місце має зайняти інший народ, олігархи якого володіють  майном нашої держави. Саме тому ще за президентства Порошенка, а особливо після приходу до влади «слуг народу», політичні авантюристи ведуть настирливі розмови про необхідність запровадження подвійного громадянства з Ізраїлем. Хіба юдеї є найріднішим для українців народом?

Щоб здійснити те, що потрібно чужинцям-олігархам, їхній ставленик Зеленський робить за їхніми порадами все, щоб якнайдовше втриматися на високій посаді. Він багато говорить про справедливість, про припинення війни, про розвиток фермерства, малого і середнього підприємництва, про зниження тарифів і збільшення зарплат… І не тільки говорить. Пенсії на 400 гривень збільшив людям старше 75 років, і комунальні рахунки весь час язиком  зменшує, хоч у нього і не виходить навіть зупинити їхнє зростання. А ще обіцяв перестати стріляти. І заборонив нашим воякам стріляти. Але ж по ним щодня стріляють і убивають. І він піклується про підвищення рівня життя громадян, бере для цього мільярдні кредити  в МВФ. Але ж гроші він використовує не для розширення виробництва товарів (бо навіть найнеобхідніше купуємо за кордоном), а для оплати величезних зарплат і пенсій чиновникам, які допомагають йому дурити народ. То це теж призведе Україну до потрібного зайдам-олігархам дефолту.

Ми ж уже ясно бачимо, що він робить і для чого. Вже маємо досить фактів, що він нас обманув, коли обіцяв підняти зарплати вчителям, проводити референдуми з усіх важливих питань, припинити війну.  Але всупереч волі народу прийняв закон про продаж землі олігархам (серед яких один татарин, один московець і 16 юдеїв). Зарплату підняв лише своїм людям, не вирішив жодних проблем окупованих територій. Всі його кадрові призначення свідчать про те, що Україною керує не патріотичний уряд, а кодло Зеленського. Про що свідчить скорочення фінансування війська і збільшення витрат на поліцію та Національну гвардію, яка підпорядкована Зеленському? Про те, що він бачить головним ворогом не Московську імперію, а патріотичних українців, які можуть вийти на майдани, щоб захисти народ. Навіть такі, начебто другорядні проблеми як приватизація горілчаних підприємств і дозвіл  самогоноваріння, спрямовані на те, щоб посилити споювання українців, як це робилося 500 років тому під час польської окупації.
То чого ми чекаємо від нього? Йому дружина писала українофобські сценарії для «95-го кварталу», йому мафіозні олігархи пишуть сценарії знищення українського народу і він їх талановито втілює. Від таких, керованих іззовні владоможців можна очікувати будь-яких негараздів. Тож, чи не пора українцям припинити цю злодійську виставу і самим відновлювати свою державу?

Валентин Кожевніков, письменник, кандидат географічних наук                  

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити