Поки органи влади м.Вишневе, Нацполіція, Прокуратура, Суди і всі інші служби займаються формальними речами і відписками - громадяни діють!
Ми не хочемо жити серед асфальтно-бетонних джунглів! Ми Вимагаємо нашу паркову зону і школу!
Під стінами Адміністрації Президента відбувся мітинг із закликом до Порошенка звернути увагу на те, що не так далеко від його робочого кабінету нахабним чином крадуть землю!
Буквально захоплено 10,25 Га комунальної землі! Заїзджають камазами, ковшами накидають і вивозять її в невідомому напрямку! І так більш як три тижні! Та ще й забудовують замість ЗЕЛЕНОЇ ПАРКОВОЇ ЗОНИ ТА ШКОЛИ - чергові 13 багатоповерхівок! У нас і так садочки і школи переповнені на 300%, діти навчаються у три зміни, соціальна інфраструктури перевантажена, культурних закладів немає ...
Куди ще будувати!? Перетворюють наше місто на мурашник!

Представник Президента вийшов до нас і прийняв звернення громади, яке поставили на особливий контроль! Також, обіцяли допомагати в інших структурах, і вже в понеділок продовжимо з ними роботу над документами, які підуть під особливий контроль на виконання Генеральної прокуратури України!

Діти садили деревця в асфальт і кажуть: "Ми посадимо тут дереве, щоб нагадувати Президенту що нам потрібен Парк"!

Відповідно до рішення Господарський суду Київської області у справі № 911/3552/17 встановлено що, рішення Вишневої міської ради від 29.05.2007, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокове користування на умовах оренди ТОВ «Євро 2000» прийняте всупереч вимогам Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», Закону України «Про основи містобудівництва», що є підставою визнанню недійсним в порядку, передбаченому ст. ст. 21, 152, 155 Земельного кодексу України, ст. ст. 16, 21 Цивільного кодексу України.

Проте суд не скасував незаконні рішення Вишневої міської ради прийняті в 2007 році, спираючись на позовну давність.

Пам'ятаймо: Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо! І саме народ, люди які тут живуть покажуть хто тут хазяїн !

Артем Глинський
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити