Цьогоріч святкування у столиці відбудеться з 23 по 27 травня
Цьогоріч День Києва та День столиці кияни відзначатимуть 27 травня – після проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА. У Департаменті культури КМДА анонсували низку заходів та подій.
Так, у Центральному будинку художника Національної спілки художників України (вул. Січових Стрільців, 1-5) до 27 травня триває виставка "Художники Києва – рідному місту", яка представляє історію міста Києва через образотворче мистецтво.

Цьогоріч у рамках проекту презентують близько 300 живописних і графічних творів, сюжетно пов'язаних із Києвом.

У четвер, 24 травня, розпочався і триватиме до 30 травня Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик". Він проходитиме на кількох локаціях: в Інтернаціональному парку, Національному музеї народної архітектури та побуту у с. Пирогів, культурно-розважальному комплексі "Бінго" та Міжнародному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац), де 28 травня відбудеться гала-концерт.

Вихідними днями (26-27 травня) у Національному центрі народної культури "Музей Івана Гончара" (вул. Лаврська, 19) відбудеться ярмарок народних майстрів, де демонструватимуться традиційні ремесла.

Там відвідувачі матимуть можливість побачити майстрів за роботою, поспілкуватися та перейняти їхній досвід. На ярмарку можна буде придбати вироби гончарства, вироби з дерева, ткані килими та доріжки, вироби з лляної та конопляної тканин, український традиційний одяг, вироби зі шкіри, соломи, лози; прикраси, музичні інструменти, дитячі іграшки тощо.

У неділю, 27 травня, на Співочому полі Печерського ландшафтного парку відбудеться традиційний захід програми святкування Дня Києва – Міський фестиваль хорового мистецтва "Пісня над Дніпром".

У фестивалі візьмуть участь близько 30 кращих хорових аматорських колективів з усієї України, а завершить програму виступ Національного академічного українського народного хору ім. Г. Г. Верьовки.

О 13:00 27 травня на головній сцені "Фестиваль чемпіонів" (локації, що відкриється на Хрещатику до фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА) розпочнеться масштабна святкова концертна програма за участю Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру, УАФЕА "Калина", капели ім. Л. М. Ревуцького, Національного ансамблю солістів "Київська камерата", гурту барабанщиць DRUM Art,  гурту G-ART, Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ).

Інф.: 112.uaКоментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити