8 листопада у столиці відбудеться відкриття фотовиставки "День-2019" під назвою "Велич простоти" за результатами ХХІ Міжнародного фотоконкурсу видання "День".
На відкритті буде оголошено володарів Гран-прі та Призу призів "Золотий день" і спеціальних відзнак від численних партнерів фотоконкурсу.
«Виставку "Велич простоти" – як моніторинг життя країни за 2019 рік – формує редакційне журі за підсумками міжнародного фотоконкурсу, який цього року відбувається уже в двадцять перше!

Ми щороку показуємо через фотовиставки і "зони небезпеки", і "точки росту" нашого суспільства, і даємо "вітаміни" для його "підживлення"», – йдеться в повідомленні.

У 2019 році «День» сформував виставку з 200 світлин, отримавши понад 2500 знімків від близько 150 фотографів.

XXI Фотовиставка «Дня» за результатами міжнародного фотоконкурсу 2019 року відкриється в Києві 8 листопада о 17:00 в Будинку кіно (вул.Саксаганського, 6). Вхід ха запрошеннями.
На відкритті буде оголошено володарів Гран-прі та Призу призів «Золотий день» і спеціальних відзнак від численних партнерів фотоконкурсу.

Усі відвідувачі зможуть проголосувати за найкращу, за їхнім баченням, світлину. За результатами цього голосування будуть проголошені переможці глядацьких симпатій від Києва.

Фотовиставка проходитиме з 8 листопада до 17 листопада. Час роботи – з 10:00 до 19:00.

З 9 листопада вхід на виставку вільний.

2019-й, перший рік нового десятиліття проєкту «Дня», – ніби шанс повернутися до коріння, до тих речей, які складають фундамент життя. Адже в непрості, турбулентні часи де ще шукати опори, як не у звичайних радощах повсякдення?
Серед інформаційного шуму про скороминуще, жартівливих вкидів та спланованих дезінформацій, плутаних пояснень та незрозумілих алгоритмів дуже легко втратити орієнтири. Щось елементарне і зрозуміле, яке слугує маяком у найскрутніші моменти, додає бадьорості та оптимізму. Щось просте на перший погляд, яке із часом при ближчому та довшому спогляданні захоплює своєю величчю, спонукає підтягнути власні ресурси та продовжувати рух — вперед і угору. Дитяча усмішка, гарячий хліб із бабусиної печі, майоріння українського прапора, черговий світанок у окопах на передовій чи з вікна літака на висоті 11 тисяч метрів – перелік ось таких простих і водночас хвилюючих речей нескінченний.

Приємно, що і давні учасники та призери нашого фотоконкурсу, і новачки змогли розгледіти джерела сили у звичних речах і переконливо донести свої відкриття до глядачів. Останні не раз писали у книзі відгуків, листах до редакції та постах у соцмережах, що виставки «Дня» – це завжди концентрат позитиву, який дає сили рухатися далі й щодня боротися за краще майбутнє. Безумовно, є на фото і смерть, і біль, і руйнування. Але ці життєві уроки додають не менше сили та досвіду, ніж любов, підтримка, вдячність. Тож ми готові бачити і показувати українцям різні моменти із нашого життя, зафіксованого вашими камерами.


Минулого року Міжнародний фотоконкурс «Дня» відсвяткував двадцятиріччя. Ініціатива, заснована Ларисою Івшиною 1998 року, стала не тільки способом виявити і «запалити» нові таланти (хоча і це важлива його функція, звісно, якщо згадати хоча б приклад Олексія Фурмана, який починав свою призову «кар’єру» ще в дитячій номінації нашого фотозмагання), а й методом написання візуальної історії України. За 20 років у великих і малих містах, містечках і навіть селах України відбулося 133 фотовиставки «Дня», а кількість нагороджених фотомайстрів сягнула майже 850!

Інф. прес-служби "Дня"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити