Олександр Невзоров, російський журналіст: РПЦ, звичайно, сумує та лютує зовсім не через "вірність канонам" ...
"Основна істерика тижні - це істерика про Томос і РПЦшні попи виють, як вовкулаки, які упустили здобич. Хоча насправді критикувати і говорити, що він якийсь не такий, цей український Томос, дуже смішно. Хто це говорить? Ті, у кого немає взагалі ніякого Томосу і той, хто на даний момент є канонічно незаконною структурою", - пише російський журналіст Олександр Невзоров у своєму блозі, передають "Патріоти України", та продовжує:

"Але справа не в усіх цих казках і не у всій цій маячні. Зрозуміло, через що виють. Можете самі підрахувати - 13 тисяч парафій, і кожна з них, у залежності від парафій, може принести від 2 до 10 млн на місяць. Це 65 млрд не обкладених податком і неврахованих грошей.

У кожній парафії є ​​200-400 постійних людей, але ми знаємо, що основні гроші ці парафії роблять якраз не на основних парафіянах, вони їх роблять на нескінченних відвідувачах, які заходять за свічечкою, є відспівування, молебні, вінчання, нескінченні Сорокаусти, є пожертвування. Тобто кожен прихід примудряється нассатися фінансової крові своїх клієнтів. Тому там, де я говорю про цифру в 60 млрд, не думаю, що я її сильно завищив. Але навіть, якщо вона якимось чарівним чином завищена у два рази, то, повірте, 30 млрд - це теж дуже хороші гроші, заради яких можна було б постаратися. Тому тут на місці РПЦшних попів треба вити, та ще й голосніше ".

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити