ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Обама зробив рукописне послання на честь 150-річчя Геттісбурзької промови Лінкольна

   Політика
19 листопада відзначалося 150-річчю знаменитого послання Авраама Лінкольна - Геттісбурзької промови. І щоб відзначити історичне значення цієї зворушливої промови Лінкольна, президент Обама зробив дуже особистий, рукописний запис для бібліотеки президента Лінкольна. Запис Обами у вівторок увечері розміщений на сайті Білого дому після того, як Обама вислухав деякі критичні зауваження, що не бере участь у церемонії, присвяченій 150-річчю знаменитої промови президента Авраама Лінкольна.
 

PostHeaderIcon Попередні кроки влади служили лише для маскування справжніх намірів Януковича, - європарламентар

   Політика
Яцек Саріуш-Вольський: український "політичний покер" стане важливим уроком для ЄС
Події в Україні навколо підписання угоди про асоціацію та результат саміту у Вільнюсі, матимуть вирішальне значення для інших країн Східного партнерства та стануть уроком для ЄС у роботі із цими країнами, - вважає Член Комітету Європарламенту у закордонних справах Яцек Саріуш-Вольський. Про це він пише у своїй статті на сайті польського Інституту Громадянства, повідомляє Тиждень.ua.
 

PostHeaderIcon Партія регіонів повела себе у Верховній Раді, як зграя дикунів

   Політика
Провладна більшість провалила всі проекти щодо лікування Тимошенко
Верховна Рада не підтримала жодного з семи проектів щодо лікування ув'язнених за кордоном.
З Партії регіонів деякі проекти підтримав Нестор Шуфрич. За прийняття за основу проекту Анжеліки Лабунської проголосували 194 депутати. Також 192 голосами провладна більшість провалила проект Яценюка і інших лідерів опозиції щодо амністії Тимошенко. Також 195 голосами провладна більшість провалила проект Сергія Міщенка щодо лікування за кордоном і не прийняла його за основу.
"У нас вибір, чи увійти в історію, чи в неї вляпатися. Хочу звернутися до ПР, виконайте свою обіцянку, коли ви говорили, що за закон Міщенка ви будете голосувати, як один. Покажіть своє обличчя. Думайте, як ви після цього вляпаєтесь в історію", - зазначив Міщенко, представляючи свій проект.
 

PostHeaderIcon Сьогодні 95 річниця з дня народження Михайла Воскобійника, Голови "Української Національної Ради" в екзилі

   Історія
Людина, яка присвятила Україні кожен свій подих, кожен свій помисел
Михайло Григорович Воскобійник (21.11 1918, Україна - 11.09 2001, США) - український вчений-історик, доктор наук, журналіст, публіцист, політичний діяч, основоположник УРДП, член уряду УНР у вигнанні, Голова "Української Національної Ради" і дійсний член УВАН та НТШ. У 1946-54 - редагував газету "Українські вісті" (Новий Ульм, Німеччина). У 1958-64 - співробітник радіостанції "Визволення" (згодом "Свобода"). До кінця свого життя видатний політик працював на консолідацію української нації, єднання її, незалежно від кордонів та континентів.
Велич такої державної постаті, такого політичного і громадського діяча, такого вченого, знаменитого професора Гейдельбергського, Сіракузського та Пенсільванського університетів ще недостатньо оцінена нашою державою.
 

PostHeaderIcon 21 листопада - собор Св. Архистратига Михаїла, небесного покровителя Києва

   Гаряча тема
Православні та греко-католики 21 листопада вшановують собор Cв.Архистратига Михаїла
Празник на честь Cв. Архангела Михаїла та інших безтілесних Сил встановили у 4 ст. Це свято називається собором тому, що цього дня Церква вшановує собор — збір усіх безтілесних Сил разом зі Cв. Архангелом Михаїлом, а також собор — збір людей на землі для прослави небесних Сил. Почитання Ангелів у Східній Церкві почалося ще в 3 столітті, а в 4 вже було загально поширене: на помісному Лаодикійському соборі, який засудив і відкинув єретичне поклоніння ангелам, як творцям і правителям світу, затвердили їх православне (правильне) шанування.
 

PostHeaderIcon 87% українців змушені працювати понаднормово

   Соціологія
87% українців працюють понаднормово.
Згідно з інформацією, більшість офісних співробітників продовжують працювати стандартний восьмигодинний робочий день (52%), кожен п'ятий іноді може собі дозволити змістити рамки своєї присутності в офісі. У такої ж частини офісних співробітників - гнучкий графік роботи. При цьому майже всім респондентам трапляється працювати довше, ніж належить, або працювати у вихідний (87%). Для третини опитаних офісних працівників така ситуація - це норма життя.
 

PostHeaderIcon В Москву можна буде доїхати потягом за 7 годин

   Гаряча тема
Швидкий пасажирський поїзд між столицями Росії й України з часом перебування в дорозі 7 годин буде організовано в четвертому кварталі 2014 року. Про це повідомив журналістам генеральний директор ВАТ "Федеральна пасажирська компанія" (дочірнє товариство ВАТ "РЖД") Михайло Акулов.
Федеральна пасажирська компанія і державна адміністрація залізничного транспорту України у вівторок у Брянську підписали декларацію про підвищення якості обслуговування пасажирів і прискорення пасажирських перевезень.
 

PostHeaderIcon Податкова буде відстежувати навіть дрібні покупки

   Гаряча тема
Сума допустимих розрахунків готівкою, яка на сьогоднішній день становить 150 тисяч гривень, може бути знижена.
Про це розповів Голова Національного банку України Ігор Соркін.
"Стимулюючи безготівкові розрахунки, вивчаємо шляхи їх подальшого розвитку. Якщо побачимо, що чинна норма в 150 тисяч працює нормально, будемо говорити про подальше зниження суми", - зазначає він.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5760
mod_vvisit_counterВчора5118
mod_vvisit_counterЦього тижня23481
mod_vvisit_counterМинулого тижня27193
mod_vvisit_counterЦього місяця76475
mod_vvisit_counterМинулого місяця131207
mod_vvisit_counterЗа весь час24230193