ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Апелювати до розуму Януковича безглуздо

   Політика
У древніх римлян побутував влучний вираз "auribus tenere lupum" - "тримати вовка за вуха". Зрозуміло, той, хто зв'язується з сірим хижаком і хапає його за слухові органи, робить велику помилку. Але ще більша помилка - відпустити вовчі вуха після того, як ти їх вхопив.
На ранньому етапі правління у Януковича не було ніякої потреби розв'язувати репресії. Розправу з Тимошенко породили ірраціональні президентські фобії, і Банкову марно намагалися застерегти від невмотивованої жорстокості. А тепер апелювати до розуму ВФЯ безглуздо, оскільки репресивна політика перетворилася на життєву необхідність. Те, що раніше було грубою помилкою, стає єдиним порятунком.
Піти по-доброму, зберігши свободу і сімейні активи, Віктору Федоровичу все одно не вдасться.
 

PostHeaderIcon "Кнопкодавство" у парламенті без належного покарання не подолати

   Політика
Опозиція змусила депутатів Верховної Ради наразі відмовитися від масового голосування чужими картками. Однак за відсутності покарання за "кнопкодавство" ефект тимчасовий, певні депутати і експерти, - повідомляє DW.DE.
Перші дні роботи Верховної Ради після затяжного блокування опозицією засвідчили, що вимоги дотримання депутатами закону про персональне голосування таки були почуті. Якщо раніше при ухваленні рішень масове натискання кнопок за себе та відсутнього сусіда було звичною практикою для українських парламентаріїв, то нині депутати роблять це з обережністю.
 

PostHeaderIcon Київські вибори можуть відбутися 2 червня

   Політика
Верховна Рада схвалила в першому читанні проект постанови № 1030, який передбачає призначення чергових виборів Київської міської ради і мера Києва на 2 червня.
За це проголосували 293 нардепів при мінімально необхідних 226, - інформує "Обозреватель".
Раніше спікер Володимир Рибак заявив, що голови фракцій розглянули і запропонували розглянути повторно зазначений проект 21 березня, відступивши від регламенту.
Згідно з рішенням Ради, яке було прийнято в результаті, терміни підготовки зазначеного проекту постанови до другого читання скорочені вдвічі.
Тобто воно буде розглянуто на наступному пленарному тижні Ради, яка запланована на 2-5 квітня.
 

PostHeaderIcon Сьогодні святкуємо день поезії та лялькаря

   Гаряча тема
21 березня відзначають Всесвітній день поезії, Міжнародний день лялькаря, День боротьби за ліквідацію расової дискримінації
Всесвітній день поезії
У 1999 році на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено щорічно відзначати Всесвітній день поезії (World Poetry Day) 21 березня. Перший Всесвітній день поезії пройшов в Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.
Цей День, вважає ЮНЕСКО, покликаний служити створенню в засобах масової інформації позитивного образу поезії як справді сучасного мистецтва, відкритого людям.
 

PostHeaderIcon Календар харчування у Великий піст

   Релігія
Великий Піст складається з Чотиридесятниці (перших 40 днів) і Страсної седмиці, яка і завершує піст.
Під час посту прийнято очищати помисли від мирської суєти і присвячувати себе духовним роздумам.
Крім того, що потрібно дотримуватися певного режиму харчування, необхідно дотримуватися аскезу: обмежувати себе і в розвагах. Великий піст 2013 дозволить поправити здоров'я, позбавитися від зайвої ваги.
 

PostHeaderIcon Львів перетвориться на "Музей Писанки"

   Культура і духовність
IIІ Фестиваль писанок у Львові, який відбудетьсяз 6 квітня по 6 травня, заполонить місто атмосферою Великодня. Цей родинний захід прославлятиме  тисячолітні традиції святкування найсвітлішого свята у християнському світі.
Головною ідеєю Фестивалю є популяризація великодніх традицій та прикрашання міста Лева за допомогою невід'ємного символу Великодня - Писанки. У цей період увесь Львів перетвориться на "Музей Писанки" під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватисяписанки.
 

PostHeaderIcon Знизити витрати за електроенергію легко

   Економіка і бізнес
Вартість комунальних послуг сьогодні є настільки високою, що для багатьох становить добру частину заробітної плати. Значну частку при цьому сплачуємо за електроенергію.
Якщо підрахувати загальну економію, яку можна отримати завдяки таким дрібним заходам, як використання енергозберігаючих лампочок та вимкнення із розетки зарядного пристрою для мобільного телефону, та помножити на кількість лампочок для заміни в одному офісі чи будинку, - то можна з приємністю переконатися, що економія буде відчутною.
Чи можливо певним чином знизити її вартість та на чому в такому випадку можна зекономити? Відповіді дуже прості…
 

PostHeaderIcon Геніїв створюватимуть штучно

   Наука і освіта
Вчені з Челябінська планують створювати геніїв штучно
Для цього з перших місяців життя в мозок дітей за допомогою картинок із звуковим супроводом будуть "накачувати" величезні обсяги інформації.
За даними радіо "Вести ФМ", в основі методики закладена здатність дитини до швидкого запам'ятовування інформації та сприйнятливість дитячої свідомості.
Варто відзначити, що лікарі до таких методів навчання ставляться вельми скептично.
Інф.: vidomosti-ua.com, фото: webdiana.ru
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2639
mod_vvisit_counterВчора7360
mod_vvisit_counterЦього тижня38763
mod_vvisit_counterМинулого тижня49119
mod_vvisit_counterЦього місяця52821
mod_vvisit_counterМинулого місяця221789
mod_vvisit_counterЗа весь час15521700