ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2019-му відзначаємо такі знаменні дати:
1 січня - 110 років з Дня народження Степана Бандери, ідеолога і активного учасника українського національно-визвольного руху, лідера ОУН
27 січня - 180 років від дня народження автора слів Державного Гімну України Павла Чубинського
1000-річчя з початку правління Ярослава Мудрого

PostHeaderIcon Українська діаспора Австралії вимагає від Януковича негайно заявити про свою відмову підписати "мовний" закон

   Українці за кордоном
Cвоє обурення з приводу не тільки прийняття закону, але й щодо процесу голосування висловила українська громада Австралії. Українці Австралії вважають “мовний” закон провокацією “п’ятої колони”, а голосування у Верховній Раді - кроком на розкол суспільства.
“Як може держава розвиватися за нормальними європейськими стандартнами, коли обрані депутати не мають ні пошани до, ні страху перед пoрушенням Конституції України”- йдеться у відкратому листі Cоюзу українських організацій Aвстралії.
“Українська громада Aвстралії закликає Президента негайно втрутитися в цю справу, заявити свою відмову підписати закон та закликати політиків, в яких бракує зрозуміння бути українським політиком в українській державі, негайно подати у відставку,”- йдеться у листі.
 

PostHeaderIcon 3 липня - день продажності і ганьби, - Олег Чорногуз

   Виступи
Олег ЧОРНОГУЗ, письменник, заслужений діяч мистецтв, для Волі народу
   
Я вас вітаю, Вікторе Федоровичу! Запам’ятайте цю дату. Про всяк випадок: 3 липня 2012 року - це день продажності і ганьби. Це день, коли ви повернули Російській імперії її вчорашню колонію під іменем Україна.
Україна 20 років спиналася на дитячі ніжки, тікаючи від колоніальної темряви. Вона  до свого 24 серпня 1991 року йшла століттями через Сибірські концтабори, московські імперські в’язниці, розстріли, штучні голодомори. Ще вчора Україна як держава відрізнялася від усіх колоній тим, що вона мала свою державну мову, як мають її усі повноцінні держави. Сьогодні ви розстріляли цю державу. Ви і ваш прихвостень Литвин, який від нині не потрібний Україні. Не потрібний, як кожний зрадник типу Колісниченка.
 

PostHeaderIcon Виборчі штаби опозиції повинні стати штабами для мобілізації народу на захист Конституції

   Гаряча тема
altПавло Січкар, для Волі народу

Сьогодні влада перейшла межу. Верховна Зрада ухвалила в цілому закон №9073 "Про основи державної мовної політики". Гарант Конституції, який мав зупинити цей злочин проти Основного закону (cт.10) і проти держави, очевидно, став головним керівником прийняття цього ганебного антиукраїнського акту.
Поправки до Конституції із засадничих питань, яким є питання державної мови, можна приймати лише конституційною більшістю в 300 депутатів. Партія наперсточників нашкребла 248 голосів.

 

PostHeaderIcon Підкупити можна лише того, хто продається – Гриценко

   Політика
«Про намагання підкупити виборця сьогодні завдяки журналістам говорять у предметній площині, наводять конкретні факти. Але підкупити можна лише того, хто продається. Того, хто не продається, не підкупиш», - заявив під час прес-конференції у Черкасах лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.
Він переконаний, українці повинні відчути себе народом, громадянами і зробити висновки з результатів попередніх виборів.
«Усе залежить від людей. І Партію регіонів до влади також обрали люди. Їм варто пригадати обіцянки Януковича, які майоріли на біл-бордах по всій країні. 
 

PostHeaderIcon Опозиційні сили мусять пролюструвати своїх кандидатів, щоб не вкралися зрадники, - УККА

   Українці за кордоном
Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників: 

              Лист 15
              ЄДНОСТІ ВИМАГАЄ НАРОД

Пані Ольга з Луганська пише:
 - У ваших листах закликаєте нас до об'єднання. Ця істина зрозуміла для кожної тверезомислячої людини. Але хто мусить об’єднатися?! Які політичні сили?! Адже практично всі вони за двадцять років новітньої  історії України дискредитували і себе, і своїх  лідерів...
 

PostHeaderIcon Львів після Євро залишився з боргом 90 млн. гривень

   Економіка і бізнес
Загалом Львів і область, згідно з державною програмою з підготовки до єврочемпіонату, отримали понад 8 мільярдів гривень. А ще залучили більше ніж 2 мільярди гривень інвестицій і запозичень, 220 мільйонів гривень – із місцевих бюджетів.
На сьогодні місто залишилось із боргом 90 мільйонів гривень під 20% річних за будівництво державного стадіону. Тобто у рік місто має сплачувати 18 мільйонів гривень лише відсотків. Загалом стадіон обійдеться львів’янам у 180 мільйонів кредитних грошей, 25 гектарів землі і 35 мільйонів бюджетних коштів, вкладених в інфраструктуру, каже голова профільної бюджетної комісії Яромир Самагальський.

 

PostHeaderIcon 2 липня відбудеться всеукраїнська акція протесту проти розкольницького мовного законопроекту КК

   Громадянське суспільство
Акція протесту «Зупинимо розкол України» відбудеться у понеділок, 2 липня. Початок акції в Києві - о 10:00, в обласних центрах - о 13:00.
Небайдужі громадяни, які прагнуть зберегти громадянський мир та цілісність України, вимагатимуть не виносити розкольницький законопроект Колесніченка — Ківалова (КК) «Про засад и державної мовної політики» на сесійний тиждень 3—6 липня. Цей закон призведе до розколу країни, а також погіршить якість життя її громадян, оскільки передбачає щорічні витрати на його впровадження більші, ніж на охорону здоров’я і культуру разом взяті.
 

PostHeaderIcon 30 червня 71 рік тому у Львові був проголошений Акт відновлення Української Держави

   Історія
Рано вранці 30 червня 1941 р. у Львові відбулися Народні збори, на яких було одностайно прийнято Акт відновлення Української Держави. На Князівській горі було піднято український національний прапор, а Львівська радіостанція повідомила український народ про цей Державницький Акт: "Волею українського народу, Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери проголошує відновлення Української Держави, за яку поклали свої голови цілі покоління найкращих синів України.
Суверенна Українська Влада запевнить українському народові лад і порядок, всесторонній розвиток усіх його сил та заспокоєння всіх його потреб.
На західних землях України твориться Українська Влада, яка підпорядкується Українському Національному Урядові, що створиться у столиці України – Києві з волі українського народу".
 

PostHeaderIcon Сьогодні відбувається спланована провокація проти українського суспільства та держави, - заява Соні Кошкіної

   Гаряча тема
Заява Соні Кошкіної у прямому телеефірі
Вечір п'ятниці, 29 червня, був присвячений не тільки футбольній темі, оскільки Євро-2012 підходить до свого завершення, але було і пряме включення шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної.
У Савіка Шустера на "Першому національному телеканалі" і у Євгена Кисельова на телеканалі "Інтер" зібралися експерти, власники українських футбольних клубів і безпосередньо ті, хто був причетний до футбольного свята в Україні та Польщі.
Але хотілося почати не з обговорення підсумків Євро-2012, а з прямого включення шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіній, яка знаходиться в європейській країні через можливе її арешту.

 

PostHeaderIcon Чому варто розмовляти українською?

   Культура і духовність
Роман ВIНТОНІВ

Тому що вона створена для того, щоб її слухали. Порівняйте кількість голосних і приголосних в будь-якому реченні цього тексту. Відношення буде 1:1. Це — ознака мови, яку хочеться слухати. Вона тисячі років вчилась переконувати різноманітністю.
Мало-які народи можуть розплющити очі. Відчинити свої вікна. Чи розгорнути книжки. Більшість це все "відкриває". Різноманітність дозволяє швидше знайти ключ до слухача. Він швидше повірить, бо зрозуміє, що ви з ним однакові.
 

PostHeaderIcon На Євро-2012 Донецьк, як ніколи, проявив себе як українське місто

   Спорт
У Донецьку підбивають попередні підсумки Євро-2012. «На жаль, загальний негативний імідж держави, пов’язаний із політичним підґрунтям, нікуди не подівся. Саме в цьому контексті я бачив у мережі фото футболки з надписом англійською мовою «Мені нічого вже не страшно, я був у Донецьку». На щастя, ніяких негативних інцидентів не було. Іноземців, які були у нас, було набагато менше, ніж очікували. Передусім, небагато французів, португальців, більше могло бути й англійців та іспанців. Також те, що два матчі в Донецьку провела збірна України, теж я вважаю позитивним явищем. Тому, що Донецьк, як ніколи, проявив себе як українське місто», – наголошує професор кафедри міжнародних відносин Донецького національного університету Ігор Тодоров.
 

PostHeaderIcon Відсторонення народу від влади – найголовніше і найстрашніше порушення Конституції, - голова Кіровоградської ОО партії «УДАР»

   Політика
"Чи зміниться ситуація після перегляду Конституції? Я гадаю, що ні", - заявив свою позицію  голова Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко.
Якщо переглянути основні статті Конституції, ми побачимо, що майже кожна порушується чинною владою. «Один з найголовніших постулатів Конституції – «єдиним джерелом влади є народ». Та наша влада давно залишила людей без права голосу при ухваленні рішень. Думка громадян просто нікому не цікава, а це найголовніше і найстрашніше порушення, - наголосив А. Ревенко.
 

PostHeaderIcon Візит Медведєва до Києва: Янукович, Азаров, Бойко, Колесников хотіли як краще, а вийшло як завжди

   Політика
Візит російського прем'єра Дмитра Медведєва не порушив міжнародної ізоляції української влади, пише у своїй колонці журналіст Віталій Портников. иявилося, що ніякої розмови про газ - принаймні в руслі українських очікувань - взагалі не було... ...Принципових переговорів з Медведєвим по газу бути не може - тому що питання по газу вирішує Путін... ///Те, що ми спостерігали напередодні візиту Медведєва, було черговою демонстрацією некомпетентності  й недалекоглядності людей, відповідальних за українську економіку та енергетику. Горе країні, в якій такі керівники" - зазначає журналіст.
 

PostHeaderIcon Неповнолітня Конституція згвалтована групою осіб за попередньою змовою

   Гаряча тема
Януковичу розповіли про зґвалтовану 16-річну "Конституцію"
Біля Адміністрації президента організації "Коаліція учасників помаранчевої революйції" та "Чорний комітет" провели акцію "Згвалтування 16-річної (Конституції)". Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
Актриса Тетяна Ліходєєва виконувала роль "Конституції". Вона була одягнена у коротку червону спідницю, білу сорочку, порвані чорні колготи. На її обличчі була розмазана туш. На голові — заплетені бантики. "Конституція" прочитала заяву про скоєння злочину.
 

PostHeaderIcon Головний порушник Конституції України – Янукович

   Заяви
28 червня свято - День Конституції України. З нагоди 16-ї річниці прийняття Основнового Закону Демократичне об’єднання «Українська Національна Рада» зробило Заяву:
"Партія влади, заявивши, що вона «будує нову країну», намагається всупереч волі народу написати нову Конституцію України. Прояв справжнього фарисейства – вітати з численних біллбордів українців з Днем Конституції й одночасно нехтувати її виконанням.
І Янукович - гарант Конституції України і Литвин – Голова Верховної Ради - всіляко зневажають та порушують Конституцію, яка, нібито, своє відпрацювала. Отже, ті, хто повинен забезпечити суворе дотримання Конституції, є її основними ворогами. Порушуючи Основний Закон України, вони творять злочин - державний злочин!
 

PostHeaderIcon Київ - найбрудніша столиця Європи

   Екологія
Кияни п'ють найгіршу воду в Європі. Вчені стверджують, що вода з крана небезпечна. Головними проблемами української столиці вони називають звалища і загазоване повітря, але найбільшою бідою - воду. Про це повідомляє ТСН.
Доктор хімічних наук, академік НАНУ та директор Інституту колоїдної хімії та хімії води Владислав Гончарук стверджує:
"Водопровідна вода не є питною, вона дійсно дуже поганої якості - це не викликає жодних сумнівів".
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2883
mod_vvisit_counterВчора3495
mod_vvisit_counterЦього тижня30077
mod_vvisit_counterМинулого тижня27475
mod_vvisit_counterЦього місяця78269
mod_vvisit_counterМинулого місяця100688
mod_vvisit_counterЗа весь час13938764