ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Побачила світ нова книжка про українського "Рембо"

   Історія
16 квітня 2016 р., до 70-ліття створення дивізії “Галичина”,  вийшло 2-ге видання книжки Романа Коваля “Іван Ремболович” – про начальника зв’язку Дієвої армії УНР, командира саперного куреня дивізії “Галичина”, учасника битви під Бродами, учасника підпілля ОУН на Прикарпатті га Гуцульщині в 1944 – 1949 роках.
У сьомому томі “Енциклопедії українознавства” Володимира Кубійовича про Івана Ремболовича написано лише 31 слово і трохи не завжди точних цифр, разом 42 знаки. В них вміщено біографію людини, яка пройшла дві світові війни, дві епопеї Визвольної боротьби.
 

PostHeaderIcon Кіпр як пральня чорних грошей більше не існує, - Олег Соскін

   Економіка і бізнес
Офшорна зона на Кіпрі ліквідована, тепер треба ліквідувати його банки, вони вже нікому не потрібні, адже перетворилися просто на сміттєві ями, і щоб врятувати залишки фінансової системи, там треба відкривати філіали німецьких, скандинавських, австрійських, французьких банків. Таким чином, Кіпр як пральня чорних грошей кримінальних кланів з територій посткомуністичного простору припинив своє існування.
Чи тримають гроші Азаров, Арбузов, Соркін, зрештою, Сім’я Януковича на британських офшорах? Може, саме тому вони так спокійно поводили себе в період краху Кіпру, що їхні гроші зберігались не на Кіпрі, а на британських офшорах? - аналізує ситуацію Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління.
 

PostHeaderIcon Влада запланувала чергове колосальне нишпорення по кишенях напівпритомної країни

   Економіка і бізнес
5 квітня Держагентство із земельних ресурсів оприлюднило третій проект закону "Про обіг земель сільськогосподарського призначення", - інформує "Економічна правда".
Голова Держземагенства Сергій Тимченко заявив, що мораторій на продаж землі можуть "зняти одночасно з ухваленням закону про обіг земель", тобто до 2016 року. З проекту зникли будь-які обмеження розмірів орендованих земель. Для селян це означає відсутність конкуренції в питанні ціни оренди, на ринку праці, вразливість будь-якої економічної діяльності на селі. В остаточному підсумку це призведе до знелюднення сільської місцевості. По суті, планується колосальне нишпорення по кишенях напівпритомної країни. В України відбирають один з останніх і чи не найбільший ресурс розвитку.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Наслідки вибуху в Техасі: землетрус та жертви

   Гаряча тема
Вибух на заводі з виробництва добрив у місті Вест в штаті Техас спровокував коливання земної поверхні магнітудою 2,1, повідомила геологічна служба США.
У зв'язку з подією над районом вибуху заборонили польоти на висоті нижче кілометра, в школах до кінця тижня скасували заняття, половину місцевих жителів евакуювали.
Порядку 30 пожежних розрахунків займаються гасінням заводу і будов, на які перекинувся вогонь. Загасити пожежу на місці вибуху поки не вдається. Пожежники не можуть працювати в повну силу через токсичного диму та сильного вітру. Крім того, існує ризик повторного вибуху, поруч знаходиться ще одна велика ємність з добривами, - повідомляє Главком
 

PostHeaderIcon Кнопкодави з ПР та КПУ продовжують голосувати чужими картками (ФОТО)

   Політика
Опозиція не перемогла кнопкодавів: ПР і КПУ продовжують "карусель".
Народні депутати з фракцій ПР і КПУ продовжують голосувати чужими картками у Верховній Раді
Сьогодні народні депутати з фракції Партії регіонів і КПУ у Верховній Раді України знову голосували чужими картками, повідомляє прес-служба "Батьківщини" на своїй сторінці у Facebook, повідомляє news.liga.net і розміщує фотодокази, надані прес-службою "Батьківщини".
 

PostHeaderIcon На орбіті Землі знайшли понад 16 тисяч одиниць космічного сміття

   Наука і освіта
Кількість космічного сміття на навколоземній орбіті незначно знизилося за останній квартал, повідомляє NASA.
Станом на 3 квітня в каталозі Стратегічного командування США знаходиться 16 тис. 649 об'єктів штучного походження, що трохи менше, ніж станом на 1 січня (16 тис. 686 об'єктів).
З цієї кількості 3 тис. 588 - космічні апарати (діючі та ті, що вийшли з ладу), 13 тис. 61 об'єкт - "космічне сміття", тобто ступені ракет, розгінні блоки та уламки космічної техніки.
 

PostHeaderIcon Європа знищує Кіпр як державу

   Економіка і бізнес
Грецію та Кіпр пов'язують невидимі нитки духовної спорідненості, наступність у православній вірі. У цьому є і свої плюси, і свої мінуси. Греки, що живуть на материку, близько до серця і з тривогою сприймають все те, що відбувається на острові, а ситуація там складається вкрай сумнівна.
Республіка Кіпр як сучасну процвітаючу державу з високорозвиненою фінансової та банківської системою практично знищено.
Сьогодні дуже багато греків-кіпріотів впевнені в тому, що острівна економіка виграла б у довгостроковій перспективі, якби країна не перейшла на євро.
 

PostHeaderIcon Які таємниці приховує вода?

   Охорона здоров'я
Вода - надзвичайна субстанція, яка своєю присутністю у різних формах, як живої, так і неживої природи, поєднує все у загальному танку гармонії співіснування.
Однак, останні наукові дослідження вчених викликали справжній шок у більшості жителів планети.
Ще Австрійський вчений В. Шаубергер у своїй книзі "Енергія води" писав, що вся планета Земля являє собою єдиний живий організм, кровоносними судинами якого є сітка малих і великих річок на її поверхні.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2321
mod_vvisit_counterВчора7360
mod_vvisit_counterЦього тижня38445
mod_vvisit_counterМинулого тижня49119
mod_vvisit_counterЦього місяця52503
mod_vvisit_counterМинулого місяця221789
mod_vvisit_counterЗа весь час15521382