ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
СІЧЕНЬ
22 - 100 років тому УНР проголосила Незалежність

У 2018-му відзначаємо такі знаменні дати:
100 років з часу проголошення Незалежності Української Держави (УНР) IV-м Універсалом Української Центральної Ради (22.01.1918)PostHeaderIcon Білий Дім започаткував національний діалог для досягнення безпеки американської спільноти

   Політика
Віце-президент Джо Байден провів “наживо” розмову щодо зниження збройного насильства
Джо Байден представив набір ідей, щоб допомогти зменшити збройне насильство, він започаткував національний діалог. Про це повідомляється на офіційному сайті Білого Дому. Білий дім організував відеозустріч з віце-президентом Джо Байденом по скороченню насильства із застосуванням зброї (ВІДЕО).
Він хоче переконатися, що почує усі точки зору людей з приводу кроків, які ми повинні зробити, щоб захистити дітей і зробити наші спільноти безпечнішими. І, що діалог не закінчився.
24 січня на спеціальному відеочаті в Google, модерованому NewsHour PBS, Віце-президент Байден спілкувався з групою користувачів Google+ щодо рекомендацій з питань політики та відповів на їхні запитання.
 

PostHeaderIcon 25 січня виповнилося б 75 Володимиру Висоцькому - всесвітньо відомому поету з українським корінням

   Гаряча тема
Український Висоцький
Для всіх нас Володимир Семенович назавжди залишиться молодим. В незмінній улюбленій чорній водолазці і шкіряному піджаку, з танцюючими чортиками в очах і гітарою в руках. Коли його не стало (у 1980-му), йому було всього 42 роки. Сьогодні Висоцькому могло б виповнитися 75 років. З цього приводу в Москві пройшов концерт "Своя колія" з натовпом попсових зірок. Свої пам'ятні концерти по всьому СНД влаштовують шанувальники барда. Пройдуть вони і в Україні. І це правильно: адже Володимира Семеновича багато пов'язувало з нашою країною. Володимир Висоцький - москвич, але коріння у нього - київське. Про це пише segodnya.ua.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Ахметов зайняв 26-ту позицію серед найбагатших людей планети

   Економіка і бізнес
Україна обігнала росіян у рейтингу мільярдерів
Донецький бізнесмен, власник System Capital Management Рінат Ахметов став єдиним українцем, який потрапив до рейтингу 100 найбагатших людей планети за версією агенції Bloomberg.
Станом на 23 січня Bloomberg оцінив статок Ахметова у 22,3 мільярда доларів – від початку року він зріс на 5,2% ($1,1 млрд).
Порівняно з даними рейтингу за листопад 2012 року.
Ахметов піднявся з 38-го на 26-те місце, знову випередивши всіх мільярдерів-росіян: найбагатший із них – власник “Мегафону” Алішер Усманов – виявився на 36-й позиції зі статком у $19,8 млрд.
Інф.: vidia.org 
 

PostHeaderIcon “Гнати” на журналістів – це тупий маразм Азарова, який живе у віртуальному світі, - Роман Чайка

   Політика
Погані новини у ЗМІ – результат поганої діяльності влади
Так журналіст і телеведучий "5 каналу" Роман Чайка прокоментував виданню Новини України - From-UA заяву прем'єр-міністра Азарова про те, що журналісти оббріхують владу і лякають людей, які "в розпачі не знають, як звести кінці з кінцями" підвищенням тарифів. "Це тупий маразм Азарова, який живе у віртуальному світі, - упевнений журналіст. Людина , яка почала "гнати" на засіданні уряду на журналістів, мала на увазі зовсім інше - щоб не тільки вона одна займалася тупою пропагандою і брехнею через Фейсбук, але і щоб кожен міністр у своєму підрозділі говорив на чорне – біле. Проблема не в новинах, а в тих, хто їх створює.
 

PostHeaderIcon 150-ліття Січневого повстання проти Російської імперії Польща і Литва відзначатимуть протягом року

   Гаряча тема
Парламенти Литви та Польщі проголосили 2013-й роком урочистостей, присвячених 150-літтю Січневого повстання. На початку 1863 року поляки підняли повстання проти Російської імперії. Разом із польським народом на боротьбу з царським режимом піднялися литовці та білоруси. Були серед повстанців й українці. Президент Польщі Броніслав Коморовський, за фахом історик, наголошує на важливості подій 1863 року в долі польського народу. Президент говорить про масовий характер повстання та феномен створення національних польських установ в умовах російської окупації. “Це було незвичайно, що за таких обставин вони зуміли створити національний уряд, скарбницю, держапарат, жандармерію і, навіть, армію, яка воювала зі зброєю в руках. Результатом цієї боротьби стало відновлення держави в 1918 році”, – сказав Коморовський (фото: novostimira.com.ua).
У програмі польських відзначень 150-річчя Січневого повстання – найрізноманітніші заходи, які триватимуть по всій країні упродовж року, - йдеться у публікації на Радіо Свобода
 

PostHeaderIcon Замах на мову – замах на Конституцію, - Яворівський (ВІДЕО)

   Політика
23 січня у приміщенні прес-центру інтернет-видання "Обозреватель" відбулась прес-конференція на тему: “Мовний закон: провладний, опозиційний, оптимальний” (ВІДЕОЗАПИС)
У прес-конференції взяли участь: народний депутат України Володимир Яворівський і член Комісії людських та громадянських прав “Світового конгресу українців”, правозахисник Володимир Богайчук. Законопроект "Про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні" авторства Ірини Фаріон, Марії Матіос і Володимира Яворівського, що був зареєстрований у Верховній Раді 10 січня, зазнав певних змін. Про це під час прес-конференції в "Обозревателе" розповів народний депутат України Володимир Яворівський. Зокрема, до колективу авторів приєднався народний депутат України Володимир Бондаренко та голова Фонду "Українська правнича фундація" Оксана Сироїд.  Інф.: obozrevatel.com
 

PostHeaderIcon 23 січня, 165 років тому, народився Богдан Ханенко - великий український меценат

   Культура і духовність
Богдан та Варвара Ханенки понад 40 років віддавали значні власні кошти на розвиток української культури 
Богдан Іванович Ханенко народився 23 січня 1848 року в родовому маєтку Ханенків у с. Лотоки на Чернігівщині, пра-правнук Миколи Даниловича і син Івана Івановича Ханенка. Збірку археологічних знахідок й мистецьких творів передав до Музею мистецтв у Києві, на основі якого згодом засновано Музей мистецтв ВУАН, який потім довгий час називався Київський музей західного і східного мистецтва, тепер — Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (знаходиться на вул. Терещенківській). Ханенко провадив на власні кошти археологічні розкопи переважно на території Київщини. Видав збірник "Древности Поднепровья". Був членом Археологічної комісії, Історичного товариства Нестора Літописця та інших наукових товариств. Детальніше
ше 
 

PostHeaderIcon Одеським українофобам не вдалося зіпсувати Свято Соборності

   Громадянське суспільство
Сталіністи в Одесі розгорнули транспарант із написом: "Путин - наш государь"
Одеські мас-медіа провіщали на 22 січня справжній двобій між свободівцями та їхніми антиподами – членами ГО "Молодежное единство".
Офіційна церемонія була проведена чітко за казенним сценарієм спершу біля пам’ятника Тарасу Шевченку, а потім біля пам’ятника Іванові Франкові. Коли чиновництво відбуло, біля пам’ятника Кобзареві зібралися представники "Молодежного единства". Було їх разом із сталіністами та іншими українофобами близько п’ятдесяти, хоч напередодні вони похвалялися зібрати більш як з півтисячі учасників. Перед монументом вони розгорнули транспарант із написом: "Шевченко за союз всех славян. Либерасты и наци предали его. Только империя всех защитит! В.В.Путин – наш государь".
 

PostHeaderIcon Ми ніколи не зупинимось у своєму поступі, - Віце-Президент США Джо Байден

   Політика
Джо БАЙДЕН: Ми, американці, черпаємо силу з нашого розмаїття думок
Складання присяги - це серйозна частина справи, і як частина інавгурації вона є способом зосередити увагу на тому, що попереду. Це те, що президент Обама мав на увазі, коли він сказав: "Мої співвітчизники американці відчули цей момент, і ми будемо використовувати його, щоб успішно реалізувати разом".
Найближчі місяці стануть перевіркою для нас, хоч поставлені перед нами завдання будуть не легкі.
Таким чином, нам з вами потрібно підтримати рішення, які допоможуть просунути країну вперед.

 

PostHeaderIcon Українсько-Канадський центр відзначив своє 20-річчя

   Гаряча тема
У Луганську 22 січня 2013 року відбулося урочисте святкування 20-ліття Українсько-Канадського центру. Приміщення центру не змогло вмістити всіх бажаючих гостей та активних діячів цього центру. На урочистому заході виступили ректор Університету ім. Тараса Шевченка Віталій Курило, Голова Українсько-Канадського центру та Голова Луганської "Просвіти" Володимир Семистяга, дитячі і дорослі Українські співочі колективи та засновники Українсько-Канадського центру. Також на заході був присутній представник Ліги Українців Канади Тарас Пославський та десятки громадських діячів.
 

PostHeaderIcon Ігнорування ролі IV-го Універсалу – тривожний сигнал для суспільства

   Політика
22 січня країна мала б урочисто відзначити 95–річчя проголошення IV-м Універсалом Української Центральної ради державної незалежності України (тоді – Української Народної Республіки). Ігнорування цієї події неукраїнською владою було прогнозованим, тому що сьогодні Україною правлять нащадки “муравйовців”, які віроломно задушили УНР.
Ще кілька років тому цю подію, хоча б побіжно, згадувала влада й опозиція. Цього ж року, коли нашій новітній незалежності виповнилоя 95, про це, фактично, ніхто і не згадав. Те, що у виступі президента з нагоди Дня Соборності немає жодної згадки про IV-й Універсал – це зрозуміло. Але проігнорувала 95-ту річницю знаменної події не лише влада, а й опозиційні політики, громадські дічі та ЗМІ, які прийнято вважати демократичними і проукраїнськими.
 

PostHeaderIcon Власність загиблого Щербаня у мільярди доларів перейшла Януковичу та Ахметову, - Тимошенко

   Гаряча тема
Юлія Тимошенко назвала прізвища осіб, зацікавлених у смерті Щербаня
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що доведе свою непричетність до вбивства у 1996 році народного депутата Євгена Щербаня у міжнародних судах.
Як повідомляє офіційний сайт Ю.Тимошенко, про це йдеться у зверненні екс-прем'єра у зв'язку з висуненням їй нових обвинувачень.
"Просто таку відверту неправду буде неважко спростувати у міжнародних судах. Саме в міжнародних, бо ціну судам, прокурорам, слідчим в Україні всі добре знають, і не варто про це говорити зайвий раз. Я чітко і однозначно заявляю, що я не маю ніякого відношення до трагічного вбивства Євгена Щербаня в 1996 році, і це буде доведено в міжнародних судах та судах інших країн", - заявила Ю.Тимошенко.
 

PostHeaderIcon Меладзе взяв на утримання дітей жінки, яку збив, - ЗМІ

   Право
Продюсер Костянтин Меладзе, який в кінці грудня на своєму авто збив на смерть жінку, взяв на утримання її дітей, поки вони не досягнуть повноліття.
Про це пише "МК". Таку ж інформацію розповсюдила "Експрес газета", повідомляє Lenta.ru.
За даними "МК", Меладзе вже перерахував родичам загиблої 30 тисяч доларів. За інформацією "Експрес газети", надалі гроші на утримання її дітей - п'ятирічного Данила і дворічної Софії - будуть надходити щомісяця (в якому розмірі - не уточнюється).
 

PostHeaderIcon Обама запевнив, що Америка нестиме в майбутнє дорогоцінне світло свободи (інавгураційна промова)

   Політика
21 січня, вранці, об 11:55 за східним поясним часом, президент США Обама виступив зі своєю другою інавгураційною промовою. Виступ містив 2137 слів і зайняв 15 хвилин (ВІДЕО)
“Можливості Америки безмежні", - сказав він, - тому що ми володіємо всіма якостями, що відповідають вимогам цього часу без кордонів: молодіжний запал; різноманітність і відкритість; нескінченний потенціал для ризику і шанс для самооновлення. Мої співвітчизники американці відчули цей момент, і ми будемо використовувати його, щоб успішно реалізувати разом"
.
Подаємо текст інавгураційної промови Президента Обами (у скороченому вигляді)
Віце-президент Байден, пане Головний суддя, члени Конгресу Сполучених Штатів, шановні гості, і співгромадяни,
 

PostHeaderIcon Новим послом Грузії в Україні буде Михаїл Уклеба

   Політика
Новим послом Грузії в Україні буде Михаїл Уклеба. Про це заявив в інтерв’ю газеті "Сегодня" нинішній посол Грузії в Україні Григол Катамадзе.
"Політичне рішення вже прийняте, і для мене це також має символічне значення. Це Михаїл Уклеба, який 20 років тому, займаючи посаду першого заступника міністра закордонних справ Грузії, вмовив мене перейти з МВС працювати в МЗС. Міхаїл Уклеба - серйозний професіонал, кар’єрний дипломат, дуже хороша людина", – заявив Катамадзе.

 

PostHeaderIcon Потрібно створити єдину потужну опозиційну партію, - Тимошенко

   Політика
Юлія Тимошенко звернулася до українців з нагоди Дня Соборності
Минуло майже століття, але зараз на порядку денному стоїть та сама проблема: якщо немає солідарності, соборності, то цим завжди користуються вороги соборності і незалежності України. Саме вони сьогодні прийшли до влади. Головним завданням на наступний рік є поглиблення нашої єдності та створення стійкої, добре скоординованої опозиційної коаліції у складі "Батьківщини", "Свободи" та "УДАРу". Задля перемоги на президентських виборах 2015 року опозиційного кандидата, наші фракції в парламенті мають не декларативно, а реально працювати, як годинник.  Т  Т Треба діяти єдиним фронтом у боротьбі із бандою, яка тимчасово захопила владу.      Ідеальний варіант - створення єдиної партії.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні121
mod_vvisit_counterВчора2803
mod_vvisit_counterЦього тижня18412
mod_vvisit_counterМинулого тижня27430
mod_vvisit_counterЦього місяця89164
mod_vvisit_counterМинулого місяця107065
mod_vvisit_counterЗа весь час11525485