ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
КВІТЕНЬ
16
Великдень

У 2017-му відзначаємо такі знаменні дати:
25 років з часу передачі повноважень від УНР сучасній Україні (22.08.1992)

15 років з часу створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (30.11.2002)
100 років з часу початку Української революції та створення Української Центральної Ради (17.03.1917)
100 років з часу початку роботи Всеукраїнського Національного конгресу, першого представницького форуму українського руху (19-21.04.1917)
100 років з часу ухвалення І Універсалу Української Центральної Ради (23.06.1917)
100 років з часу створення Генерального Секретаріату Української Центральної Ради – першого українського уряду (28.06.1917)
100 років з часу проголошення Української Народної Республіки ІІІ Універсалом Української Центральної Ради (20.11.1917)
100 років з часу проведення першого  Курултаю кримськотатарського  народу (9.12.1917)
100 років з часу створення Генерального Суду Української Народної Республіки (правонаступник – Верховний Суд України) (15.12.1917)
100 років з початку збройного опору Української Народної Республіки проти російської агресії (17.12.1917)
100 років з часу створення Головної скарбниці Української Народної Республіки (тепер – Державна казначейська служба України) та Українського державного банку (тепер – Національний банк України (22.12.1917)
80 років з часу заснування Донецького національного університету імені В.Стуса (1937)
75 років з початку формування Української повстанської армії (1942)
50 років з часу заснування Світового Конґресу Українців (1967)
PostHeaderIcon Українська влада має вимагати від держав-гарантів-підписантів Будапештського меморандуму виконання своїх зобов'язань, - Тягнибок

   Політика
Олег Тягнибок: Доки чинна влада займатиме позицію страуса, ховаючи свій страх, мов голову у пісок, за фразою "А то Путін нападе!", доти програватимемо у міжнародних судах
Як би маніпулятивно не піарили ніби-то перемогу України в Гаазі, маємо вже не перший сумний наслідок слабодухості української влади, яка за три роки не наважилася назвати війну з Московією війною, приховуючи її під поразницьким терміном "АТО".
І тільки 16 січня 2017 року (майже через три роки після початку московської збройної агресії!) Україна подала у Міжнародний суд позов проти Росії за порушення нею двох Конвенцій ООН.
 

PostHeaderIcon Інтелігенти у нас є, інтелігенції нема

   Громадянське суспільство
Два питання з давніх-давен непокоять людей розумової праці: 1) навіщо взагалі нам той державний апарат, коли можна якось так: козаччиною чи махновщиною? 2) навіщо нам інтелігенція, якщо ті ж таки інтелектуали давно всім набридли своїми беззмістовними балачками?
Коли Лесь Подерв’янський у нещодавньому інтерв’ю Тижню (див. № 11/2017), як завжди, сказав наче зав’язав: «У нас інтелігенції немає і не треба. Бо тут Україна», то він несвідомо повторив стародавню інтелігентську мантру, певне самозаколисування "нашого культурника"
 

PostHeaderIcon Президент України посягнув на гарантовану Конституцією незалежність органів правосуддя, - експерт

   Політика
Органи влади за час війни катастрофічно зменшили обсях наших свобод. Януковичу і Ко такого й не снилося!
Олександр Банчук: Свобода, яку ми втрачаємо
В Україні ухвалено багато документів, які поліпшують рівень захисту прав людини і розвивають відповідні положення Конституції. Це і закони про доступ до публічної інформації, про безоплатну правову допомогу, про адвокатуру та адвокатську діяльність, про громадські об'єднання, про національний превентивний механізм (дає право громадськості контролювати місця несвободи),
 

PostHeaderIcon Мартиненка відпустили на поруки

   Політика
Солом'янський райсуд Києва відпустив екс-нардепа Миколу Мартиненка на поруки народних депутатів з фракції "Народний фронт" та міністрів
Таке рішення у суботу ухвалив суддя Олексій Бобровник.
"Відмовити в задоволенні клопотання, застосувати до Миколи Мартиненка запобіжний захід у вигляді особистої поруки народних депутатів та міністрів", - зазначив він.
Також суддя зобов'язав Мартиненка повідомляти суд про зміну місця проживання,
 

PostHeaderIcon Звіт уряду Гройсмана - це маніпуляція, - заступник голови Руху "Справедливість"

   Політика
Руслан Колєсніков: Кабмін убиває економіку
Рік тому прем’єр Володимир Гройсман заявив: Кабмін втілить антикризовий план дій. Програма його уряду містила багато обіцянок і гасел, але мало конкретних цифр. Рік потому країна побачила: популізм - то "фішка" нинішнього уряду.
  Податкова, судова, аграрна реформи, підтримка підприємництва, прозорость в енергетиці – провал.
  Промислова політика – провал, точніше, її просто немає.
 

PostHeaderIcon Суд над Мартиненком: у НАБУ заявили про погрози судді з боку депутатів НФ

   Політика
Народні депутати від "Народного фронту" чинять тиск на суддю, який обирає запобіжний захід Мартиненку
В Національному антикорупційному бюро заявили, що народні депутати від партії "Народний фронт" чинять тиск і погрожують судді, що обирає запобіжний захід для затриманих напередодні Миколи Мартиненка та Сергія Переломи. Про це повідомила прес-служба НАБУ Facebook. "Під час судового засідання, яке проходило 21 квітня в приміщенні Солом'янського суду, були присутні більше 10 нардепів і кілька діючих міністрів від партії "Народний фронт".
 

PostHeaderIcon Україна має додаткові докази фінансування Росією тероризму на Донбасі, - Зеркаль

   Політика
Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль в ефірі "5 каналу" розповіла, що Україна має додаткові докази для Міжнародного суду ООН про фінансування Росією тероризму на Донбасі
На запитання ведучого, які ще докази може призвести українська сторона, щоб цього було достатньо для суддів, Зеркаль сказала: "Ми це добре розуміємо і зараз фокусуємо свою увагу саме на цих питаннях, які пов'язані з усіма заявами, про яких я говорила і з прив'язкою до поведінки ватажків "ЛНР/ДНР" і їх заяв до залякування населення", - зазначила Зеркаль.
 

PostHeaderIcon Мартиненку загрожує від 8 до 12 років за вчинення інкримінованих йому злочинів

   Політика
Адвокат Мартиненка назвав запобіжний захід неадекватним, у суді - перерва
У засіданні Солом'янського райсуду Києва з обрання запобіжного заходу екс-нардепу Миколі Мартиненку оголосили перерву на вимогу захисту підозрюваного, суд пішов до нарадчої кімнати.
Згідно з телетрансляцією засідання, суд під головуваванням Олександра Бобровника розпочався із запізненням — близько 19:00, і адвокати політика одразу подали клопотання про відсторонення судді.
 

PostHeaderIcon Україна заговорить англійською! Нею можна опанувати на безкоштовному онлайн-ресурсі

   Наука і освіта
В Україні запустили безкоштовний САЙТ З ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Автори проекту "Lingva skills" запропонували українцям безкоштовно використовувати онлайн-ресурс з вивчення англійської мови.
За словами організаторів проекту, сайт створили спеціально для переселенців, учасників АТО, їх сімей, держслужбовців, студентів і безробітних.
«Можна в зручний час протягом 15 - 20 хвилин в день вивчати вільно англійську мову в будь-якому місці. Досвід показує, що через 2 місяці з'являються перші розмовні та письмові навички»,
 

PostHeaderIcon Президент підписав закони, що гарантують допомогу вітчизняним кінематографістам (ВІДЕО)

   Політика
На державні гроші можуть претендувати лише фільми українською і кримськотатарською
Президент підписав закони, що гарантують допомогу вітчизняним кінематографістам. На зустрічі з митцями, режисерами та продюсерами Петро Порошенко запевнив: підкилимного розподілу коштів відтепер не буде.
 

PostHeaderIcon Іноземцям важко зрозуміти, як можна виборювати право говорити рідною мовою у своїй країні, - Олег Скрипка

   Громадянське суспільство
Українське ''гетто'' значно гуманніше за російську дійсність
Ми в Україні живемо у спотвореному світі. Україномовні громадяни не мають достатньо книжок українською, фільмів, інтернет контенту, відсутня можливість спілкуватися, навчати і виховувати дітей. Україномовні українці живуть у своєму маленькому безправному гетто. Деякі з них віддають своє життя на сході країни за право бути українцем.
 

PostHeaderIcon В Україні багато політиків і "активістів-аферистів" пропонують замість Конституції "новий суспільний договір" для збереження хаосу в державі

   Громадянське суспільство
Сумнівні "команди", ігноруючи Конституцію України, плодять чергові "моделі розвитку" і пропонують їх нашому роз’єднаному суспільству
Аналітика громадських дій по Україні дає право зробити певні висновки:
Становлення України як самостійної і незалежної держави проходить на даному етапі броунівський рух. Незважаючи на громадську (переважно з боку політичних діячів) активність в кожному населеному пункті, розраховуючи на мовчазну згоду більшості заклопотаних весняними справами громадян,
 

PostHeaderIcon Розпорошеність - це не про нас: Наливайченко бере курс на об'єднання патріотичних сил

   Політика
Валентин Наливайченко: Наша дія тут і зараз - об'єднатися і спільно рухатися вперед!
Рух "Справедливіть" і партія "Патріот" об'єднали свої сили.
10 000 громадських активістів Руху "Справедливість" та 807 громадських організацій у складі партії "Патріот" підписали сьогодні Меморандум про співпрацю та збереження української державності.
 

PostHeaderIcon Ініціатори земельного референдуму не читали Конституцію! Земля в публічній власності не може бути предметом торгу, - правозахисниця

   Політика
Римма Білоцерківська, правозахисниця: "Лідери" деградували до дна
Заборону на продаж землі Конституція проголосила ще у 1996-му році.
Дивіться (нижче на відео) скільки є невігласів, що не читали Конституцію.
За Конституцією України ЗЕМЛЯ належить УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ на праві публічної власності і ніякої приватної власності на неї немає.
 

PostHeaderIcon Як Іван Дорн утікав від журналістів ТСН (ВІДЕО)

   Громадянське суспільство
Іван Дорн після "погоні" прокоментував своє скандальне інтерв'ю, яке він дав російському журналісту
Втеча верткого Дорна.
Співак, який іще минулого тижня розповідав російським ЗМІ про дружбу між Україною і Росією та про братерські стосунки, побачивши камеру ТСН, почав тікати. Журналістам усе ж таки вдалося наздогнати співака. Він довго ховався, і після перемов із кимось телефоном, усе ж таки погодився відповісти.
 

PostHeaderIcon Навколо Путіна точиться сильна підкилимна боротьба, – колишній друг президента РФ і "банкір Кремля"

   Політика
Путін сказав: "Росіянам, крім царя, ніхто не потрібен. Їх луплять, а вони мені руки цілують"
Колишній власник російського "Межпромбанку" і екс-член Ради федерації Росії Сергій Пугачов судиться з Кремлем.
На слуханнях у Міжнародному арбітражному суді при Міжнародній торговій палаті (МТП) в Парижі Сергій Пугачов зажадав від Росії 6 мільярдів доларів компенсації за майно і активи, які, як він вважає, у нього незаконно експропріювала російська влада. Рішення очікується у травні.
 

Портал "Воля народу" популярний у 202 країнах світу

free counters

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1505
mod_vvisit_counterВчора4886
mod_vvisit_counterЦього тижня10605
mod_vvisit_counterМинулого тижня40937
mod_vvisit_counterЦього місяця148178
mod_vvisit_counterМинулого місяця177645
mod_vvisit_counterЗа весь час9959444