Захід зацікавлений у кастрації українського села
Продаж земель призведе до їх концентрації у великих зерновиків, - Юрій Ткачов.
Чому це лобіює Захід? Усуває можливого конкурента?
Отже, Зеленський доручив до 1 грудня ухвалити закон, що дозволяє продаж земель сільгосппризначення.
Це дуже-дуже погана ідея. І ось чому.

Сьогодні в українському сільському господарстві панує великотоварне виробництво зернових і олійних культур. За гранично простої причини: ця діяльність найбільш рентабельна в тому сенсі, що не вимагає великих вкладень і експлуатаційних витрат. Єдиний ресурс, якого вона вимагає, це земля. Багато землі. Говорячи дуже приблизно, на обробку 100 гектарів треба 10 чоловік (і то багато, насправді). А 100 гектарів - це паї приблизно 100 селян. І умовно 90 селян виявляються взагалі не потрібні.

І оскільки це вигідно, то під зернові і олійні відкривають усе що можна. Точніше, все що можна вже розорали і починають потихеньку розорювати те, що не можна, на кшталт пасовищ і так далі. А площі під овочі та інше, наприклад, поступово скорочуються, звідки з'являються проблеми на кшталт весняної "цибулевої кризи".

Але ключова проблема - це деградація сільського господарства як такого. Адже виробничі витрати - це, грубо кажучи, те, що залишається в селі і забезпечує його існування. А за нинішньої схеми гроші із села по суті викачуються і йдуть в кишені великих "зерновиків". Палаци і майбахи нинішнього голови облради Паращенка - класичний приклад того, як це відбувається.

Ця схема вже сформувалася. Але поки "зерновики" змушені орендувати землю у селян, вона ще не закріпилася. У теорії, якщо завтра держава займеться-таки розвитком сільського господарства, все ще можна буде відкотити назад. Якщо ж дозволять продаж землі зараз, то ті ж "зерновики" банально викуплять землю (гроші в цьому бізнесі є в основному тільки у них) назавжди і в повну власність, і зробити з цим в майбутньому нічого вже буде не можна.

У цьому сенсі найцікавіше питання, навіщо в такій ситуації лобіюють відкриття ринку землі ті ж США і Європа. Я сильно сумніваюся, що вони будуть самі викуповувати землю - їм просто немає сенсу витрачати гроші, простіше заробляти на перекуповуванні зерна у виробників (благо коштує воно копійки). То який їх інтерес? Іншого пояснення, ніж те, що їх інтерес полягає саме в кастрації українського села як потенційного конкурента і можливої ​​точки зростання для української економіки у мене немає.

Юрій Ткачов
Інф.: strana.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 PhillipHussy 05.09.2019 15:38
Час назад появилась новая база выжимка из 15 млн сайтов, на выходе получили 40 000 ссылок.
Работаем только с этой базой.
Мощности позволяют сделать прогон за 1 сутки.

Наше предложение:
Стоимость прогона - 2500 руб.
Срок выполнения до 3 суток (очереди бывают, и сервера блокируют).
В конце вы получаете файл срез сделанный Анализатором базы ссылок и отчетов, который входит в официальную программу Xrumer.
Если в отчете менее 20 000 ссылок, то делается еще 1 прогон, чтобы кол-во было не менее 20 000 ссылок в отчете.
Так как по такой базе будут идти прогоны, то администрация сайтов будут закрывать регистрации или ставить новые защиты, пробив будет падать.

Контакты для связи на сайте Xrumer.pro
Цитувати
 
 
+3 #1 Тимко 04.09.2019 09:37
Українці можуть опинитися на "нашій, не своїй землі"!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити