14 травня в порядку денному Верховної Ради стоїть законопроект №2837, який пропонує жорсткі механізми контролю за витратами чиновників. Про це у Facebook повідомив Анатолій Гриценко, голова підкомітету з питань запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом.
"Цей законопроект надзвичайно важливий і належить до категорії "європейських", - пише політик. – Запроваджує реальні, небачені раніше механізми фінансової прозорості та звітності для чиновників усіх рівнів. Включно з усіма членами їхніх родин".

Гриценко зазначив, що голосуватиме за законопроект №2837 і сподівається, що опозиційні сили у парламенті також його підтримають.
«Провладні фракції, під тиском Євросоюзу, думаю, теж будуть змушені голосувати «за», принаймні в першому читанні. Далі владу доведеться дотискати, щоб не вихолостили суть цього важливого проекту», - додав Гриценко і порадив уважно слідкувати за рукою Чечетова.
Нагадуємо, законопроект №2837 пропонує відкрити для всіх громадян реєстр корупціонерів, вимагає усіх родичів чиновників декларувати свої статки (зараз це мають робити лише ті, хто постійно проживає з чиновником). Крім того, законопроект пропонує зменшити суму витрат, за яку чиновник має звітувати, до 150 тис. грн.

Інф.: grytsenko.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh