Керівник Офісу президента Андрій Єрмак 26 січня під час засідання парламенту дзвонив заявленій "опозиціонерці" чинної влади - лідерові "Батьківщини" Юлії Тимошенко
Відповідні фото опублікувало видання "Букви".
Політики спілкувалися через смартфон російською мовою! Це не що інше як лицемі́рство — невідповідність слів справжнім переконанням, почуттям чи діям певної особи. Така поведінка може прикривати нещирість, злість притворним щиросердям, чесністю.

Тимошенко
пропустила дзвінок Єрмака, після чого в листуванні він поцікавився, чи вдалося депутату поговорити з Сергієм (прізвище не вказано). Тимошенко відповіла, що вже поговорила зі Стефанчуком, і пояснила, що сталося.

Крім того, на телефоні було видно частину попереднього листування, де глава фракції «Батьківщина» повідомила Єрмаку, що повернулася до Києва і запросила його в гості.
Спілкування здійснювалось російською мовою, на якій, очевидно, думають лицемірні "українські" політики, а українську мову використовують для маскування своєї справжньої ідентичності.  

Нагадаємо, фракція «Батьківщина» дала 19 голосів за держбюджет-2021 першому читанні. За словами депутатів Олександра Дубінського і Ярослава Залізняка, голоси були віддані в обмін на призначення в Державну продовольчо-зернову компанію креатури «Батьківщини» – Андрія Власенка.

Голосування в першому читанні пройшло 5 листопада 2020-го – наказ про призначення і зарплату більш ніж 200 тисяч з'явився на наступний день.

Зауважимо, 26 жовтня Мінекономіки опублікувало у себе на сайті новину про те, що Власенко звільнений від попередньої роботи через неналежне виконання посадових обов'язків і мільйонні податкові борги держпідприємства, яке він очолював. Однак пізніше це повідомлення було видалено з сайту.

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh