Правоохоронні органи зі "смотрящими" домовились, їх уже ніхто не згадує, - народний депутат Гео Лерос
Я хочу нагадати, що від початку вам повідомляв, що Венедіктова особисто чинить тиск по всіх важливих для офісу справах.
Маючи суто політичний мотив, вона ладна "саджати" без доказів.
Саме за це її зробили генпрокурором, бо обіцяла безумовно "закривати" всіх опонентів.
Звідки такі комплекси, мені важко сказати, але очевидно, що "рєшал" з Банкової, прислужників олігархів, врятує тільки перетворення України на клон путінської росії.
Страшна новина для Єрмака і Ко, що в Україні цей сценарій не вдасться, особливо таким невдахам як він, у нас "обнулити" вийде тільки рейтинг.

Керівник слідчої групи ДБР Корецький заявив, що Венедіктова на посаді очільниці ДБР чинила на нього тиск із метою порушення кримінальних справ.

«Коли ти спочатку розслідуєш, все нормально, по закону, а потім приходять ці люди якісь незрозумілі, "харківські", починають давати незрозумілі вказівки. Ти їм кажеш: "Немає складу злочину. Нема! Давайте будемо приймати законні рішення". А вони кажуть, що ти "уході", бо для тебе немає місця», — каже Корецький.

Дурість Венедіктової у тому, що її дії працюють на руку опозиції.
Якби Венедіктова хотіла справжньої справедливості, то відкривала би справи на реальних «смотрящих» минулої влади, таких як, наприклад, Свинарчук і Ко, які, захищаючи свою дупу, свідчили б проти політичної верхівки тодішньої влади.
А фактів достатньо.

Зі «смотрящими» домовились, їх уже ніхто не згадує, всі вони тепер - спонсори різних політичних проектів, які мають реальне політичне майбутнє.
Взагалі, судячи з оприлюднених рейтингів, нічого доброго країну не чекає.

З огляду на конвеєр системних помилок, стає очевидним той факт, що «Рубікон» уже перейдено, стало зрозуміло, що ніякої нової стратегії немає, є лише приватні інтереси.
Для України перемог не варто чекати, тому політична криза невідвортна і від будь-якого сценарію програє український народ.

Більше аналізуйте та мисліть критично, шукайте істину та не споживайте все, чим вас намагаються нагодувати з екранів олігархічних ТВ каналів, це ваш шанс не жити у світі постправди.

Інф. із сторінки Гео Лероса у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh