Цим самим ДБР викрило брехню Офісу президента, вважає журналіст Юрій Бутусов
Виконуючий обов’язки голови Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов під час звіту у Верховній Раді офіційно визнав провал спецоперації із захоплення "вагнерівців".
При тому, що у Офісі президента упродовж 6 місяців заявляли, що ніякого зриву спецоперації не було, наголосив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у ефірі телеканалу "Прямий".

Про те, що ДБР розслідує справу "вагнерівців", ішлося також у сьогоднішньому сюжеті ТСН
ДБР таки розслідує справу про ймовірний провал спецоперації із захопленням "вагнерівців", до якого нібито були причетні топ-посадовці Офісу президента України. Те, що ця справа розслідується, а причетні допитуються, сьогодні підтвердив виконувач обов'язків директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов під час звіту про роботу відомства у Верховній Раді. Він також запевнив, що в травні до суду потрапить справа про авіакатастрофу Ан-26 з курсантами у Харківській області (випуск ТСН.19:30 за 3 березня 2021 року)

Нардеп Гео Лерос: Андрій Єрмак був на допиті в ДБР по справі «Вагнерівців»
Звісно, мої питання з трибуни ВР очільнику ДБР були незручними, каже Гео Лерос.
Так буває, коли керівник бюро працює по дзвінку з Офісу президента, але я таки витягнув інформацію, що Єрмак був на допиті в ДБР по справі «Вагнерівців».
Обов’язково додатково відправлю звернення.

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh