Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Lists Of the Opposition - Shock And Insight For Tymoshenko

   Politics
altТимошенко в шоці від списків опозиції - ЗМІ
 Екс-прем'єр-міністр залишилася вкрай незадоволеною оприлюдненими і затвердженим списком Об'єднаної опозиції на парламентських виборах. Про це 1 серпня пишуть українські ЗМІ з посиланням на свої джерела в «Батьківщині», передає Багнет.
Як повідомляється, опозиційна команда формувалася в обхід лідера «Батьківщини».
Зокрема, Юлія Тимошенко незадоволена низькими місцями Андрія Шкіля (87 місце), Антоніни Болюри (88), Євгена Шаго (93), Олени Бондаренко (105), Олени Шустик (127), Олени Шишкіної (152), а також деяких інших партійців. Проте особливо Юлія Тимошенко була шокована місцями Болюри і Шаго.

 

PostHeaderIcon 98 Years Ago In Lviv Was Appeared Ukrainian Main Rada

   History
altГоловна Українська Рада (ГУР) — міжпартійна організація, утворена 1 серпня 1914 р. у Львові. Її засновниками були національно-демократична, радикальна, соціал-демократична партії. Програма Головної Української Ради передбачала такі основні завдання: вироблення загального напряму української політики, вирішення національно-політичних справ у зв'язку з війною, виступ у ролі єдиного політичного представника галицьких українців на міжнародному рівні, формування національного війська. Головною політичною вимогою організації було виборення державної самостійності України. Головна Українська Рада зверталася до уряду Австро-Угорщини, керівних органів Галичини з петиціями, в яких обстоювала інтереси українського народу, зносилася з представниками центральних держав, привертаючи увагу до українського питання як одного з найактуальніших для європейської політики.
 

PostHeaderIcon Students: Stability Overcomed - Destruction Achieved!

   Hot topic
alt"Продайте" Межигір'я "- поверніть стипендії": студенти вимагають від Азарова віддати вкрадене. ФОТОрепортаж
Близько 100 студентів протестують біля будівлі Кабінету Міністрів проти зниження розміру студентських стипендій, "Поверніть вкрадені стипендії!». Проведення акції присвячене рішенням уряду щодо зменшення студентських стипендій, відповідно до якого кожен студент втрачає 200 грн, що в підсумку дозволяє зменшити витрати державного бюджету на суму близько 52 млн грн, - передає Цензор.НЕТ. Насправді уряд забирає гроші у студентів і направляє кошти на інші джерела. Для уряду будівництво вертолітних майданчиків, корупція, тіньове фінансування виборів і т.д., є важливішим, ніж студентські стипендії і, користуючись пасивною позицією студентів щодо участі в політичному житті, влада вирішила їх обібрати, - заявляють активісти.   Детальніше
Насправді уряд забирає гроші у студентів і направляє кошти на інші джерела. Для уряду будівництво вертолітних майданчиків, корупція, тіньове фінансування виборів і т.д., є більш важливим, ніж студентські стипендії і, користуючись пасивною позицією студентів щодо участі в політичному житті, влада вирішила їх обібрати, - заявляють активісти. Насправді уряд забирає гроші у студентів і направляє кошти на інші джерела. Для уряду будівництво вертолітних майданчиків, корупція, тіньове фінансування виборів і т.д., є більш важливим, ніж студентські стипендії і, користуючись пасивною позицією студентів щодо участі в політичному житті, влада вирішила їх обібрати, - заявляють активісти. Насправді уряд забирає гроші у студентів і направляє кошти на інші джерела. Для уряду будівництво вертолітних майданчиків, корупція, тіньове фінансування виборів і т.д., є більш важливим, ніж студентські стипендії і, користуючись пасивною позицією студентів щодо участі в політичному житті, влада вирішила їх обібрати, - заявляють активісти. Насправді уряд забирає гроші у студентів і направляє кошти на інші джерела. Для уряду будівництво вертолітних майданчиків, корупція, тіньове фінансування виборів і т.д., є більш важливим, ніж студентські стипендії і, користуючись пасивною позицією студентів щодо участі в політичному житті, влада вирішила їх обібрати, - заявляють активісти.Насправді уряд забирає гроші у студентів і направляє кошти на інші джерела. Для уряду будівництво вертолітних майданчиків, корупція, тіньове фінансування виборів і т.д., є більш важливим, ніж студентські стипендії і, користуючись пасивною позицією студентів щодо участі в політичному житті, влада вирішила їх обібрати, - заявляють активісти.
 

PostHeaderIcon So Looks Like a Global Map Of the Internet

   Science and Education
altВ Інтернет-"галактиці" росіянин зобразив сайти у вигляді планет
Росіянин створив глобальну карту інтернету Росіянин Руслан Єнікеєв створив глобальну Карту Інтернету, згрупувавши 350 тисяч сайтів з 196 країн у всіх доменних зонах відповідно до переходів користувачів між ними. "Уявіть собі, що інтернет - це Галактика, в якій планети - це сайти, згруповані між собою за кількістю зв'язків один з одним", - говорить Єнікеєв. За його словами, розмір кожної "планети" на карті вказує на відвідуваність сайту, а колір - на національну приналежність (так, світло-блакитним кольором показаний американський сегмент мережі, червоним - російський).
 

PostHeaderIcon A Stronger Majoritarian Candidates Would Increase the Chances Of United Opposition's Of Winning

   Election
altНевдоволені своїм місцем у списку бютівці можуть піти на вибори по мажоритарних округах і відбиратимуть голоси в опозиційних кандидатів.
Таку думку в коментарі
ТСН.ua висловив політолог Володимир Фесенко.
Фесенко також прогнозує опозиції значні проблеми через маловідомих кандидатів у мажоритарних округах.
"Кидається в очі слабкість списку кандидатів–мажоритарників. 
 Тому шансів на перемогу у них практично нема.            Це значно зменшує шанси Об'єднаної опозиції на загальну перемогу", - наголосив Фесенко.  
 

PostHeaderIcon Klitschko Finally Realized That Only the Team Of New Politicians Can Win - Nebozhenko

   Politics
altДиректор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко називає прогнозованими перші п'ятірки виборчих списків Партії регіонів і Об'єднаної опозиції, але не виключає несподіванок від «УДАРу». Небоженко сенсацій не побачив Про це він сказав у коментарі УНІАН. За його словами, найголовніша інтрига партійних з'їздів, що проходять цими днями, полягає у формуванні п'ятірок провідних політичних сил. Політолог підкреслює, що саме перші 5 кандидатів тієї або іншої сили повинні говорити про перспективи й амбіції партій.
 

PostHeaderIcon Ukrainians - the Only Nation In Europe That does Not Elect Its Patriots In Power - Levko Lukyanenko

   Appeals
altГолова Української Республіканської партії, Герой України Левко ЛУК'ЯНЕНКО звернувся з Відозвою до українського народу:
Шановні українці!
Українська Республіканська партія (УРП) стала першою ластівкою у формуванні багатопартійної політичної системи в самостійній Україні. Її політична лінія формувалася з попередніх самостійницьких (націоналістичних) організацій: Української робітничо-селянської спілки (УРСС), Української групи сприяння виконанню Гельсинських угод (УГГ) та Української Гельсинської спілки (УГС), створених борцями за свободу України.

 

PostHeaderIcon List Of United Opposition: Money And Personal Relationships

   Election
altСергій ЛЕЩЕНКО, журналіст "Української правди"
Я йшов на з'їзд опозиції зі сподіваннями, що помилки минулого чогось їх навчать. Не можна проводити вибори в 2012 році за канонами 1990-их. Сьогодні інформація поширюється в десятки разів швидше, ніж це було на зорі політичної кар"єри Тимошенко і Турчинова. Це тоді можна було непомітно зробити родича депутатом. Зараз це – неминучий скандал...
Перше. Наприклад, за прохідним округом у Львові опозиція в рамках квоти партії "Фронт змін" висуває молодшого брата екс-віце-прем'єра Іван Васюника.
Друге. Ірина Луценко – дружина Юрія Луценка – отримала 18 номер у списку. Я розумію, що у них родинна драма, але Верховна Рада – це не Палата лордів, тут крісла в спадок не передаються.
Третє. Я не можу зрозуміти, навіщо на прохідну позицію до списку включено Тетяну Донець – екс-дівчину регіонала Василя Горбаля.
Іншого пояснення, крім як гроші та зв'язки, не існує.      Детальніше
 

PostHeaderIcon UCCA: In Autumn Will Be the Time Change Of Power - Thief And Bankrupt

   Ukrainian Abroad
altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 19

Можновладці в Україні все більше не лише крадуть, а й брешуть. В останні тижні на вулицях міст і містечок країни буйним цвітом ростуть біг-борди (котрі в народі влучно назвали «біг мордами») про значні досягнення Януковича та його поплічників у економічній сфері. Однак, це знову ж таки не більше як брехня. Звернемося до фактів.
 

PostHeaderIcon The Congress Of the United Opposition: Ukrainian Political System Will Be Radically Changed

   Politics
altІнф. Волі народу
Сьогодні вранці у Києві відбувся XI З’їзд об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина». Його відкрив Олександр Турчинов словами:
«Революційні умови, в яких проходить з’їзд (на подвір’ї офісу ВО «Батьківщина», без сидячих місць – ВН), відповідають вимогам часу. Батьківщина в небезпеці! А вона для нас – понад усе!»
На З’їзді були присутні 136 делегатів із 148 і понад 3,5 тисячі запрошених.
До Президії З’їзду увійшли: Ю. Тимошенко, А. Яценюк, В. Кириленко, С. Соболєв, Б. Тарасюк, О. Турчинов та інші.
 

PostHeaderIcon Wealth Of the Country's Richest Man Renat Akhmetov For 2.5 Years Increased By 8.8 Times

   Politics
altВ опозиції підрахували, у скільки разів Янукович покращив життя Ахметову
Партія регіонів та президент Віктор Янукович не виконують своїх передвиборчих обіцянок. Їхнє "покращення життя вже сьогодні" виявилося покращенням лише для своїх.
Таку думку Gazeta.ua висловив народний депутат від фракції "НУ-НС", лідер Народного Руху України Борис Тарасюк.
"Альтернативи немає, оскільки лише українська влада може захистити національні інтереси та кожного громадянина. Ця влада не українська. Я впевнений, що ми переможемо, оскільки Україна для нас - понад усе", - зазначив політик.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні410
mod_vvisit_counterВчора4866
mod_vvisit_counterЦього тижня9372
mod_vvisit_counterМинулого тижня21234
mod_vvisit_counterЦього місяця81080
mod_vvisit_counterМинулого місяця107101
mod_vvisit_counterЗа весь час13603050